Osobní rozvoj do emailové schránky

zdarma

Osobní rozvoj do emailové schránky zdarma

Co víc si člověk přeje, než být šťastný, prožívat radost a lásku. Být spokojen sám se sebou i ve vztazích.

Za svůj život na sebe nabalíme nespočet postojů, které nám toto brání prožívat a našim úkolem je je odhalit a zase ze sebe shodit. Škoda, že to nejde bez toho, že?

Pojďte se se mnou každý měsíc postavit čelem konkrétnímu tématu. Emailem vám dorazí text s názvem Monolog k ..., který popisuje různými emocemi a pocity postoje, které nás omezují v prožívání života v pravdě a lásce. Odkryjeme, co nám neslouží už celé věky a se čtením vše odložíme a zbavíme se toho. Navíc text graduje, takže nejen že odhalíme nevyhovující, ale dojdeme i pochopení a úlevě.

Samozřejmě se všem nemohu trefit do životního příběhu, ale z praxe vím, že jako lidstvo prožíváme mnoho témat poobně a také na ně podobně reagujeme. Pokud s vámi však text nebude rezonovat, jistě vám poslouží k pochopení svého okolí. Navíc, vše je zdarma, takže risk není na místě.

CO VÁM TEXTY PŘINESOU?

ODHALENÍ SVÝCH NEFUNKČNÍCH POSTOJŮ

SCHOPNOST LÉPE POPSAT, CO CÍTÍM

ÚLEVU A POCHOPENÍ V MÉM PROŽÍVÁNÍ

Jak texty vznikají?

Texty píši na základě zkušeností s klienty a mnohdy i svém osobním prožitku. Při psaní vkládám do slov i konkrétní pocity a emoce a další pojmenování okolností, které nás drží v našich postojích a maskách. Zároveň si dávám záležet, aby docházelo k určité gradaci a následně i pochopneí a uvolnění vazeb a nakonec i k očekávané úlevě. 

Je to totiž velmi osvobozující dobře pojmenovat, co se mi děje a následně to propustit. V závěru užívám formulace, které samy o sobě uvolňují energii a používají se při postupu po emoční spirále vzhůru.

Psaní a čtení textů je běžně používaný způsob, který pomáhá uzdravovat naše prožívání tím, jak s námí rezonuje a dokáže nás oslovit. Já navíc využívám možnosti použití záměru a zvýšit tak působení slov.

Co se ode mě očekává? Zvládnu to?

Je vhodné, pokud na sebe chcete texty nechat působit v plném rozsahu, udělat si pohodlí a nenechat se rušit. Následně se pokusit vnímat , co je za textem a nechat to na sebe působit. Při čtení můžete cítit emoce i pocity, tam popsané, to je v pořádku. Následně by měla příjít úleva a pochopení. Monology nejsou náhradou konzultace s odborným lékařem.

Délka textu bývá kolem dvou stran A4, stačí vám vyhradit si pro sebe chviličku.