Má tvorba pro Vás

Online produkty vytvořené pro vás tak, abyste se mohli zbavovat svého nepohodlí z pohodlí domova.

Všechno nepohodlné, co žijeme, můžeme změnit. Člověk se většinou ale změn a nového bojí, a proto často v tom nepříjemném setrvává déle, než je potřeba.

Připusťte, že změna je možná. Že změna může proběhnout lehce a vaše odměna za odvahu nežít to, co vám neslouží, bude v tom nejlepším pro vás.

Život, jak jej žiji já, je zbaven strachu z toho, co bude, není opřen o minulé zkušenosti. Tvořím jej s důvěrou, že vše se skládá pro mne v tom nejlepším. Navíc je ochucen o nové možnosti. To samé chci dopřát i vám. 

Restartujte svůj život!

Nastartujte svou životní změnu pomocí afirmací a podporující energii, která uvolní staré a dá prostor novému a lepšímu.

Chci více informací

Nejsem na svůj život sama a vy byste taky neměli být. Když si nevím rady, nechám si pomoci a pak můžu pomoci i vám. V pochopení a odžití životních situací vidím možnost pomoci a uvidět řešení. Proto vám tuto možnost nabízím.

Audio nahrávka na míru

V životě je důležitý nadhled, a když si ho nemůžete dopřát sami, může vám ho dát někdo jiný.

Nechte si vytvořit audio nahrávku přímo pro vás a na konkrétní problém, který potřebujete rozklíčovat, pochopit a už nežít. 

Chci více informací

Jsem máma dvou dětí - chlapečka a holčičky. Vím, jaké to je neustále pochybovat o své výchově a konfrontovat se s názory a přesvědčeními ostatních o tom, že oni přesně ví, jak se mám chovat ke svým dětem. Bývalo to tak bolavé a ubližovalo to hlavně mně. Proto jsem vytvořila kurz pro maminky tak, aby si zvedly sebevědomí a hodnotu vůči svým dětem i okolí a mohly se tak opřít o důvěru v sebe a své děti. Zjistíte, že jen ve vlastním vnímání je pravda a láska vůči všem členům rodiny.

Láskyplně pravdivá máma

Audio program pro maminky, který je postaven na odkládání nepohodlných postojů a pocitů vůči sobě, dětem, partnerovi a okolí tak, aby se mohly opřít o své vnímání a pocity a získat tak důvěru v tom, že pro své děti jsou těmi nejlepšími rodiči s láskou i k sobě.

Chci více informací

Při mém podnikání se mě téma peněz velmi dotýkalo a vnášelo do mého prožívání  silné emoce. S prací na sobě a mnohými uvědoměními a vnímaním, kdy ke mně přicházejí a kdy ne, se v jejich přijímání a dávání se cítím čím dál lépe a o své poznatky se chci s vámi podělit.

E-book Peníze - umění dávat, přijímat a žít

Ať chceme, nebo ne, toto téma se nás dotýká každodenně. Pojďme změnit vztah k penězům tak, abyste je přitahovali.

Chci více informací

Milujete dopisy? A rádi byste dostali dopis, který pohladí na duši a při jeho čtení vám naskočí husí kůže?

Nechte si poslat Dopis pro tvou duši, který vám přijde poštou, přinese vám pohlazení, řekne vám zásadní informace o tom, co vás teď brzdí prožívat hojnost a lásku, a naladí vás na lepší budoucnost. 

Dopis pro tvou duši

Chci více informací

Obrovský zlom v mém posunu prožívání a nálad přišel, když jsem dokázala pojmenovat své pocity. Říct sama sobě, co cítím, a nebýt omezena jen na vztek a strach. To porozumění, co často bylo za mým naštváním, mě přivedlo k mnohem lepšímu vnímání sebe a přijetí se jako bytosti s pestrými pocity. Pochopení sebe sama pak vedlo k častější lepší náladě a k vydání se tak na cestu prožívání v lásce a radosti.

Průvodce k jádru svých pocitů

E-book, který přináší postupně vedené otázky pro nacházení souvislostí toho, co teď prožíváte. Odpověď na tyto otázky vede k úlevě a posléze nalezení nového řešení a postoje k životním situacím.

Chci více informací