Má tvorba pro Vás

Online produkty vytvořené pro vás tak, abyste se mohli zbavovat svého nepohodlí z pohodlí domova.

Všechno nepohodlné, co žijeme, můžeme změnit. Člověk se většinou ale změn a nového bojí, a proto často v tom nepříjemném setrvává déle, než je potřeba.

Připusťte, že změna je možná. Že změna může proběhnout lehce a vaše odměna za odvahu nežít to, co vám neslouží, bude v tom nejlepším pro vás.

Život, jak jej žiji já, je zbaven strachu z toho, co bude, není opřen o minulé zkušenosti. Tvořím jej s důvěrou, že vše se skládá pro mne v tom nejlepším. Navíc je ochucen o nové možnosti. To samé chci dopřát i vám. 

Jak se ve svém životě cítit lépe?

To vám zodpovím v teoreticko - praktické přednášce, kde mluvím o tématu sebehodnoty, prožívání přítomnosti a mnoho dalších souvislostí života. Navedu vás v krátké meditaci k sobě samým a naladím vás afirmacemi k příjemnému pocitu.

Chci více informací

Restartujte svůj život!

Nastartujte svou životní změnu pomocí afirmací a podporující energii, která uvolní staré a dá prostor novému a lepšímu.

Chci více informací

Nejsem na svůj život sama a vy byste taky neměli být. Když si nevím rady, nechám si pomoci a pak můžu pomoci i vám. V pochopení a odžití životních situací vidím možnost pomoci a uvidět řešení. Proto vám tuto možnost nabízím.

Audio nahrávka na míru

V životě je důležitý nadhled, a když si ho nemůžete dopřát sami, může vám ho dát někdo jiný.

Nechte si vytvořit audio nahrávku přímo pro vás a na konkrétní problém, který potřebujete rozklíčovat, pochopit a už nežít. 

Chci více informací

Milujete dopisy? A rádi byste dostali dopis, který pohladí na duši a při jeho čtení vám naskočí husí kůže?

Nechte si poslat Dopis pro tvou duši, který vám přijde poštou, přinese vám pohlazení, řekne vám zásadní informace o tom, co vás teď brzdí prožívat hojnost a lásku, a naladí vás na lepší budoucnost. 

Dopis pro tvou duši

Chci více informací