Kurz Automatické kresby diagnostické metodou JIH®

Naučte se pomoci sami sobě díky metodě JIH® a Automatické kresbě diagnostické.

Potřebujete se zorientovat sami v sobě?

Pociťujete stavy, kterým nerozumíte?

Chcete se posouvat, ale nechcete být závislí na terapeutovi?

 

Automatická kresba diagnostická je jedinečný nástroj, který vám umožní se posouvat a vyčistit jakékoliv nepohodlí, které se vám děje bez ohledu na prostor a čas.

V členské sekci dostanete ucelený návod na to, jak si pomoci v energiích od omezujících pocitů a emocí a uvidět širší souvislosti, které vás ovlivňují. Následně si celou situaci vyčistíte a nastavíte nově. 

Automatická kresba diagnostická je projekt, který vznikl díky Jarce Matuškové. A mnoho klientů a všichni terapeuté metody JIH® jí používají pro svou potřebu i pomoc svým blízkým.

Díky AKD , která vám umožní být neutrální ke svým vlastním problémům, si nakreslíte toky energií, blokády a omezení. S pomocí otázek se dostanete k hlubokým informacím, které vás ovlivňují a váží se na dané nepohodlí. Pojmenujete si přesně související emoce a pocity, s kým problém souvisí, kde vše začíná.

Následně si budete moci sami problém vyčistit a nastavit nově.

Vnesete tak do svého života úlevu a pochopení kdykoliv budete potřebovat.

Nakreslit si můžete nejen sami sebe, ale i své vztahy, postoje k penězům, práci a jakékoliv oblasti, která vás v danou chvíli bude pálit. 

Dostanete:

 • Úvodní telefonickou konzultaci
  Seznámíme se a domluvíme se na způsobu mé osobní podpory při procházením kurzu.
 • Návod
  jak si díky kresbě pomoci.
 • Seznam otázek,
  které vám pomohou se v kresbě zorientovat a pojmenovat nepohodlí.
 • Barvu,
  která vám pomůže vyčistit situaci do čisté energie pravdy a lásky.
 • Mou podporu a náhled
  pro získání vaší jistoty v používání kresby.

Co budete potřebovat?

 • Pastelky
  červenou, žlutou, modrou, zelenou, oranžovou, černou a hnědou
 • Propisku
 • Čisté archy papíru
 • Ořezávátko
 • Sebe sama
 • Chuť a odhodlání posouvat svůj život

Celý kurz probíhá v členské sekci, kde vám prostřednictvím videí předávám veškeré informace k Automatické kresbě diagnostické. Ke stažení dostanete skripta a otázky. Ke kurzu získáváte:

 1. Úvodní konzultaci, kde probereme vaše otázky ohledně kurzu, případné obavy k jeho úspěšnému dokončení.
 2.  Mou podporu přes e-mail. Na vaše otázky vám ráda odpovím a diagnostiku zkontroluji pro váš pocit jistoty, že vám informace k čištění chodí správně.

Na závěr dostanete podnět k vyčištění konkrétních témat, která vás posunou na vaší životní cestě o kus dál. Odnesete si nástroj pomoci na celý život.

Přístup ke kurzu dostanete na 6 měsíců. Videa si budete moci projít vlastním tempem v jakémkoliv čase.

Začít můžete hned teď.

Stačí dokončit objednávku a do e-mailové schránky dostanete přístupové údaje k členské sekci, kde kurz probíhá. 

 

Reference na Automatickou kresbu diagnostickou

Je skvělé, když mám v ruce pomůcku pro chvíle, kdy řeším něco důležitého. Díky této metodě si vezmu pastelky a kreslím a přesně vím, jak situace je. Nicméně co já oceňuji nejvíc je, že mohu aktivně zlepšovat svůj život. Všem ženám doporučuji.
Monika Hadrabováwww.monikahadrabova.cz
AKD mi do života přineslo změnu a naději na úlevu sobě a mým blízkým. Používám ji vždy když cítím nějaké nepohodlí. Je to úžasný nastroj pro úlevu těla i mysli.
Iva Zahran Kyselováwww.ivanaceste.cz
AKD považuji za jedinečnou a jednoduchou techniku, jak může každý pomoci sám sobě. Zvládnout techniku AKD není nic složitého, přitom může přinést rychlou úlevu, pokud se momentálně necítíte po fyzické či psychické stránce dobře. Není ani časově ani technicky náročná. Potřebujete jen papír, pastelky a důvěru, že vás energie vede. AKD používám hodně často sama pro sebe i pro podporu mých rodinných příslušníků a v neposlední řadě také při mých terapiích. Věřím, že když ji vyzkoušíte, jinou techniku sebeterapie už ani hledat nebudete.
Jana PospíšilováTerapeutka metody JIH
Kurzem AKD jsem prošla před nějakým časem a od té doby jsou pastelky a papír velkými pomocníky. Používám je při řešení problémů v jakékoli oblasti. A je jedno jestli jde o vztah s určitým člověkem, náhled na situaci nebo zjištění jaký je počátek problému. Pro mě je to samoterapie a pomocník v situaci, v kterých si nevím rady. Prostě si jen najdu klidné místo, naladím se na danou situaci a maluji. Sama jsem občas překvapená, co mi to ukazuje, ale přistupuji k této metodě s velkou pokorou a vděčností za pomoc a úlevu. Navíc je rychlá a efektivní. Moc mě na tom baví i to, že není náročná a člověk nemusí být Picasso, aby něco nakreslil. Protože o tohle v této kresbě vůbec nejde. Hlavní je úleva.
Romana Volfováwww.romanavolfova.cz/akd/
Automatická kresba diagnostická Metodou JIH je pro mě jedinečným a rychlým pomocníkem, když se necítím dobře. Stačí mi pastelky a pár minut času, abych zjistila, kde je zakopaný pes mého nepohodli. Samostatně si umím pomoci, je to rychle a někdy velmi poučné. Doporučuji všem, pastelky i AKD si zamilujete.
Liliana MarušákováFB Liliana Marušáková- Metoda JIH
Automatická kresba diagnostická je krásny a rýchly nástroj ako pomôcť sebe ale aj všetkým, kto o to požiada. Je to nástroj, ktorý sa raz naučíte a môžete ho používať do konca života. Prináša rýchle uvedomenie, ukáže nám kde je počiatok problému a prichádza úľava🤗 za mna jedna z najlepších a najrýchlejších terapeutických metód aké poznám.
Alexandra BulkováTerapeutka metody JIH