S kým se tady

setkáváte?

 

 

 

Jmenuji se Nikola Usvaldová a jsem manželka, maminka dvou dětí a žena, která chce být šťastná většinu dní svého života a činí k tomu postupné kroky. Protože se mi to daří, pomáhám lidem prostřednictvím emočního naciťování přinést do života radost, lásku k sobě samotnému i k okolí a zažít lehkost v každodenním  prožívání. 

Můj příběh

Těžko říct, kdy můj příběh začal, ale cestu k sebepoznání datuji od příchodu do Prahy, kdy mi bylo jednadvacet let. Nastoupila jsem jako zubní technik do svého druhého zaměstnání a tam začala trávit většinu času. Ze začátku i šestnáct hodin denně. Zodpovědnost k práci a neustálá kontrola všeho, obavy z toho, že práci nezvládnu a nestihnu, mne dostaly až do zdravotních potíží, které jsem jako mladá žena nehodlala trpět.

Začala jsem shánět informace a pracovat na sobě, detoxikovat své tělo, cvičit, zbavovat se programů, které mě ovládaly, různými technikami. Vyzkoušela jsem mnoho různých metod. Všechny mi vždy pomohly s tématem, které jsem v tu dobu zpracovávala, ale žádná mě nenadchla tak, abych s ní pracovala více. Kromě Řízené a kontrolované detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše, která mě nadchla svou funkčností a tím, jak proměnila můj vnitřní svět a vnímání. Během této pětileté cesty jsem prošla kurzem na instruktora jógy, následně jsem porodila syna a poté taky počala dceru. Před jejím porodem se má cesta detoxikační poradkyně uzavřela a já jsem se otevřela novým možnostem.

Už dříve jsem znala metodu JIH® - jasné informace hned emočním naciťováním, ale do té doby jsem nebyla schopna ocenit její možnosti v plné míře. Čas dozrál až po porodu naší dcery, kdy jsem zažila stav naprosté důvěry v proces, respekt okolí k mým přáním a sounáležitost žen kolem mne. V následujícím období jsem procházela totální euforií, pocitem jednoty a propojení se svou duší v obyčejném okamžiku.

V lednu 2019 jsem se přihlásila na webinář Stáni Stiborové na téma, jak si splnit svůj sen. A já jsem tam naplno zažila touhu stát se terapeutem metody JIH. Umět ji, užívat ji v každodenním životě, pomoci sama sobě i druhým hned, bez jakéhokoliv nástroje jen prostřednictvím svého vnímání a cítění. Přihlásila jsem se na kurz Automatické kresby diagnostické pomocí metody JIH®. To mi přišlo jako výborný odrazový můstek a povedlo se. Celý můj vnitřní svět se otočil o sto osmdesát stupňů a já začala intenzivně tvořit svůj život a zároveň pomáhat lidem kolem sebe. Nyní jsem profesionálem terapeutem metody JIH®. Nabízím terapie, konzultace, kurzy Automatické kresby diagnostické a Školu života. Věnuji se klientům v mém klubu osobního rozvoje Nejsem na život sama.

Stal se ze mne tvůrce svého života, který jasně vidí, kde si život komplikuje a kde ho chce zjednodušit. Tvořím svůj rodinný i profesní život a prožívám radost z tvorby i obyčejného života. Naplňuji svůj život láskou a radostí.. Jsem vděčná za to, že mám život ve svých rukou, i za to, že mohu pomoci i vám. Jasně, jednoduše a hned.

Moje vize

Vidím smysl v poznávání sebe samého. Svých pocitů, svých emocí, svých potřeb a toužebných přání. Mou vizí je svět plný lidí, kteří jsou si vědomi toho, že jsou zodpovědní za své prožívání a chtějí žít život podle svých představ. Mou prací je navést je k začátku jejich cesty, pomoci jim s jejich proměnou a nechat je pocítit lásku k sobě, radost z obyčejného života a naučit je, jak s ním pracovat. Stejně tak provedu člověka k úlevě v jakékoliv oblasti či etapě života.