Chceš umět tvořit svůj život v tom nejlepším pro sebe i své okolí?

Přidej se do klubu osobního rozvoje metodou JIH®, kde najdeš sebe samu, lásku k sobě i chuť a možnosti tvořit život podle svých představ.

 • Naučíš se rozumět sobě i ostatním.
  Emoce a pocity jsou naší součástí, ale je dobré se v nich umět vyznat a pracovat s nimi.
 • Vneseme do tvého života úlevu a spoustu uvědomění.
  V pravdě a lásce se začneš orientovat ve svém životě a zbavíš se vzorců chování, které tě obtěžují.
 • Naučíš se tvořit svou realitu.
  Vědět, kam namířit myšlenky a svou energii a jak, je největší poklad života.
 • Naučíš se komunikovat a budovat upřímné vztahy.
  Najdeš lásku k sobě a s tou budeš vstupovat do vztahů, které se budou tvou aktivitou i podporou energií obnovovat.
 • Energie podpory k tobě proudí po celou dobu, ulevuje od těžkých pocitů a nabízí v každé situaci nové možnosti.
  Energie Boha je mocná. Chce pro tebe to nejlepší.

Heslem klubu je: Všechno má řešení.

Z pohledu ega a rozumu často vidíme život jen jako soubor omezení, jako náročný úkol mnohdy plný strachu, zoufalství a neexistujících řešení. Když se ale postavíme za svůj život, za to, že má obrovskou hodnotu a smysl, můžeme v něm ledacos změnit. Při práci na sobě dokážeme vnímat své pocity a pracovat s nimi, zaměřovat svou pozornost tím správným směrem, vytyčovat si i naplňovat své sny, cíle, záměry. Společně objevíme důležitost vnímání přítomného okamžiku i toho, jak a proč se do něj vracet. Budu tu pro tebe a provedu tě potřebnými kroky.

Co v klubu dostaneš?

Klub bude veden tak, aby tě nezatížil časově a co nejvíce tě obohatil. Každý měsíc projdeme jedno téma, jednu oblast našich životů. Pochopíš, co a proč v dané oblasti prožíváš, získáš nový pohled na věc a naučíš se pracovat se svým nastavením tak, aby se každé zpracované téma i tvůj život jako celek posouvaly vpřed. Bude prostor i pro osobní dotazy, na které ti ráda odpovím. To znamená, že dostaneš přesnou odpověď pro tvůj život, pro tvou situaci.

Jaká bude náplň klubu?

 • Živá vysílání na dané téma
  2 videa týdně, která budete moci shlédnout i ze záznamu.
 • Konverzační vlákna pro osobní dotazy
  Dvakrát měsíčně možnost zeptat se na konkrétní problém, který řešíš.
 • Nové úhly pohledu na život, obohacení tvého dne
  Každý den najdeš v klubu větu, příspěvek, který tě posune k tvému novému uvědomění.
 • Nové nastavení
  V probíraném tématu dostaneš nové neutrální nastavení v tom nejlepším pro tebe, ve kterém se pak nově bude odvíjet tvůj život.
 • Přístup do členské sekce
  Zde nalezneš mé e-booky a audionahrávky z předchozích kurzů. Vše přehledně seřazeno podle témat, která řešíš.
 • Překvapení v členské sekci
  Výhody a překvapení, to vše tě bude čekat v členské sekci, do které budeš mít přístup ihned. Všechny novinky se budeš dovídat přednostně.

Kdo tě klubem provede?

Jmenuji se Nikola Usvaldová a jsem certifikovaným terapeutem metody JIH®️, kterou miluji pro její jednoduchost a účinnost. Již od roku 2019 mění i můj život a dává mi odpovědi na životní otázky, které bych sama hledala velmi těžko.

Díky JIHu a svému vnímání a cítění mohu pomáhat svým klientům, kterých je nyní více než sto, a to nejen prostřednictvím terapií, ale také díky kurzům Automatické kresbě diagnostické a Škole života.

Jaká energie se prolíná klubem  a tedy protká i tvůj život?

Metoda JIH® obnovuje život do pravdy a lásky, do energie Boha. Je to energie, která nám přináší v každé situaci řešení, vědomí toho, že nejsme na život sami. Každý si zaslouží, aby se mu dařilo a aby jeho život byl protkán láskou a pochopením. 

Neznamená to však, že už se ve tvém životě nebude nic dít, ale budeš vědět, jak nově a jak lépe přistupovat k jednotlivým situacím. Neopomeneme žádnou část tebe samotné, naopak tvůj život se dostane do popředí. To znamená, že se staneš pro sebe důležitou, rozpoznáš své potřeby, naučíš se poslouchat svůj vnitřní hlas, který tě dokáže vést. Nalezneš vnitřní klid a zjistíš, jak se o něj v životě opřít.

Témata, která na Tebe v klubu čekají:

 • Září - čištění čaker
 • Říjen - hojnost, peníze

Poslechni si ukázkové video.

Taková a další videa tě čekají každé pondělí, středu a pátek. Vždy na jiné téma, ale s povzbuzením, uvolnění energie a láskou k tobě. V úterý a čtvrtek si přečteš citát, vzkaz, motivaci a jednou za 14 dní můžeš položit svůj osobní dotaz.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vyber si členství, které ti vyhovuje,

K ročnímu členství dostaneš jako bonus během června 20minutovou konzultaci zdarma a na ze všech členek na konci června vylosuji výherkyni kabelky se záměrem dle jejího výběru barev a komponentů.

Měsíční členství
1500Kč
799Kč
měsíčně
Přístup do klubu, kde se naučíš tvořit svůj život a také do členské sekce. Platba se bude opakovaně strhávat každý měsíc. Pro ukončení stačí napsat e-mail.
Roční členství
15000Kč
7990Kč
Ročně
Získáš přistup do klubu, kde se naučíš tvořit svůj život, přístup do členské sekce. Ušetříš za dva měsíce členství a slevu 500Kč na dvě terapie a 500Kč na kurz z mé nabídky. Platba se po roce strhne opětovně sama. Pro ukončení stačí napsat e-mail.

Těším se na naše každodenní setkávání a je mi ctí být ti oporou

ve tvém životě.