Můžu maximálně doporučit. Po jedné jediné konzultaci jsem chytla doslova vítr do zad a navíc jsem šla krásně do sebe a začala jsem vnímat věci a energie, které se mi pod tíhou starostí nějak zablokovaly. I když jsem se rozhodla jedno podnikání ukončit, tak mi zvoní telefony a přicházejí mi samy od sebe nové nabídky. Vše proudí a já jsem v pohodě. Určitě si ještě další konzultace objednám.
Soňa Kučerováfb Dokonalý domov
Na začátku mi metoda JIH přišla zvláštní a že rozhodně není pro mě, ale pak přišlo téma, kde jsem se potřebovala podívat trochu mimo dosah běžné mysli, a tak jsem Nikol oslovila a byla překvapená, jak rychle to funguje, a co se s tím dá vyladit. Od té doby už uběhlo mnoho času a já jsem s ní prošla nejen terapiemi, ale i kurzem zaměřeným na peníze, i desetitýdenní Držet otěže svého života pevně ve svých rukou. Můžu říct, že je ve mě mnohem více lehkosti, sebelásky, kdy si rychleji říkám o pomoc a je ve mě rozhodně méně vztahovačnosti. Nikča mi už zbortila mnoho přesvědčení, co jsem nasbírala během života, abych se dostala více k sobě, své autentičnosti a pravdivé lásce k sobě i ostatním. Pokud už Vás nebaví se stále cyklit a “babrat” v zaběhlých myšlenkových vzorcích, Nikol vřele doporučuji! Jsem vděčná, že mám takovou bytost a pomocnou ruku na své cestě.
Ludmila Nieslaníková- multismyslové masáže
Po dnešní konzultaci, kterou jsem měla s Nikčou, nemůžu jinak než napsat další referenci na její úžasnou práci.🙂 Jelikož mě je teď tak dobře a cítím obrovskou ÚLEVU! Nikča má dar věci nacítit, pojmenovat a narovnat, a to i ty věci, o kterých ani vědomě nevíte, že vás brzdí, nebo s nimi máte problém. Kdo s Nikol konzultaci ještě neměl, neváhejte! Stojí to za to. Během hodiny zažijete spoustu aha momentů, prostě se vám uleví a budete se cítit dobře. A vždy je dobré mít někoho, na koho se můžete obrátit, a kdo stojí za vámi a dělá svou práci s tím nejčistějším úmyslem a to, pomoc druhému.
Tereza Kučerováwww.terezakucerova.cz
Niki, já ti tak moc děkuji za celý tento kurz a za celých 10 týdnů podpory a tvého vedení. Je to opravdu velká úleva a odlehčení života. Budu z toho čerpat ještě dlouho. Jsem strašně šťastná, že jsem si dovolila tady být a prožít těch 10 týdnů objevování dalších aha momentů, odhazování zbytečných zátěží, co už fakt nechci žít, ani s sebou vláčet do budoucna. A za to jsem ti neskutečně vděčná.
Michaela Velecká
Niki jsem oslovila ve chvíli, kdy jsem ztrácela elán a touhu dělat věci, které mě baví. Niki mi otevřela oči i dveře. Navnímala a pojmenovala vše, co mě v životě a práci brzdí. Ukázala mi strachy, které nejsou mé. Přišla úleva a uvědomění si sama sebe. Pomohla mi uvědomit si, co a hlavně jak to chci. Vrátila mi vítr do plachet. Po konzultaci jsem vše nechala plynout. Niki mě učí připouštět věci…. Že můžu být úspěšná, že můžu mít skvělé a spokojené zákazníky, kteří si ke mně cestu najdou, které si sama přitáhnu, přesně takové, jaké potřebuji. Jsem šťastná, že jsem Niki poznala a mám se na koho obrátit, ať už v soukromém, nebo pracovním životě. Určitě to nebyla poslední konzultace.
Gabriela Šulákováfb Sweets by Gábi
Letos v březnu jsem si založila živnost, ale nějak se mi nedařilo podnikání rozběhnout. Cítila jsem, že nejsem úplně schopná dát svému podnikání energii, kterou potřebuje, a vlastně si sama stojím v cestě. Sem tam přišla nějaká zakázka, sem tam jsem udělala nějaké kroky, abych o sobě dala vědět, ale bylo to takové nijaké. Niky pojmenovala bloky, které jsem měla, ale zároveň se nevyhýbala ani tématu, které s tím zdánlivě nesouviselo, ale vlastně mě v té době trápilo nejvíc. A ono se to pohlo! Je to opravdu úžasné, když se svět energií promítne do vaší reality a v situaci, která se dřív zdála bezvýchodná, se najednou objeví cesta vedoucí k vaší spokojenosti. A navíc do týdne přišla další zakázka. Děkuji.
Pavla Urbanováfb S láskou k češtině
Když Niky na fb napsala příspěvek ohledně konzultace na téma Vědomé tvoření vlastního podnikání, tak to se mnou zarezonovalo a hned jsem ji napsala, že bych měla zájem. Sice jsem její práci moc neznala, ale neměla jsem žádné očekávání, jen se těšila. Na začátku konzultace mi Niky vysvětlila, jakým způsobem pracuje a vrhly jsme se na to. Konzultaci hodnotím velmi kladně, už v průběhu jsem cítila velkou úlevu. Niki dokázala vše dobře pojmenovat, včetně věcí, které jsem si neuvědomovala. Pojmenovala mi strachy, které nebyly moje, bloky a zároveň jsem se celkově utvrdila, že jdu správným směrem, a že to má smysl. Opravdu jsem cítila úlevu a zároveň mi to nějakým způsobem i doplnilo baterky. Rozhodně to nebyla moje poslední zkušenost s Niky a moc ji za konzultaci děkuji.
Lucie Březinováwww.vonavazastavka.cz