Láskyplně pravdivá

máma

 

 

aneb děti a táta se přidají.

Prožitkový audio program pro maminky dětí do 6 let, které touží být šťastné se svými dětmi a usínat s pocitem, že každý den stojí za to.

Být mámou je jedna z nejsilnějších rolí, kterou můžeme ve svém životě zažít. Nejen že se musíme popasovat se svými emocemi, ale zároveň chceme předat to nejlepší ze sebe, vychovat šťastného a ve společnosti dobře fungujícího člověka.

Při tom všem se musíme poprat s únavou, se společenskými dogmaty a přesvědčeními, které deformují naší osobnost a odpojují nás od našeho vnímaní toho, co je pro nás a naše děti nejlepší.

Určitě hltáš nebo si hltala všechny, kdo mluví o respektující výchově, četla knížky, sledovala online programy a zjistila si, že jen informace nestačí a že si všechno musíš odžít a zarýt pod kůži. Že ten respekt a vnitřní vyronanost musí vycházet z tebe, že to venku nenajdeš.

Kdo jsem?

Jmenuji se Nikola Usvaldová a jsem maminka dvou dětí. Syna Jáchyma a dcery Anabel. Na své cestě v roli matky jsem si prošla pocity bezmoci, zoufalství, totální apatie přes naprostou euforii z rození dětí až po sebeobětování se všem a vztek.

Jednou z mých předností je sebereflexe, a proto neustále nahlížím na své chování z pohledu hledání příčin toho, proč se mi to děje a kde je počátek. Zároveň chci být se svými dětmi spokojená a v pohodě bez toho, aniž by se někdo cítil méněcenný či přehlížený, abychom všichni cítili svou hodnotu a své místo v rodině. A to se mi díky mé práci a práci na sobě velmi daří.

To, co jsem na své cestě být mámou spokojenou sama se sebou, se svou výchovou v sobě objevila a čemu jsem musela čelit, předávám v tomto prožitkovém audio programu. Protože často pracuji s dalšími maminkami metodou emočního naciťování, vím, že proživáme mnohdy to samé - ztrátu sebe sama, své životní energie a touhy něco tvořit nebo naopak do dítěte vkládat přehnané ambice a očekávání a tím ho stavět na piedestál neohroženosti a naprosté dokonalosti, která deformuje náš pohled na dítě v možnostech jeho věku a schopnostech chápat svět, chci dalším maminkám pomoci vidět svou roli a postavení v této roli v pravém světle tak, aby nemusely hledat dlouhé roky, jak z toho ven, ale aby zavčas zjistily, kde najít harmonii v sobě i se svými dětmi a že to může jít ve větší jednoduchosti a lehkosti.

Proto jsem vytvořila online audio program:

Láskyplně pravdivá máma

aneb děti a táta se přidají.

Ve kterém v audionahrávkách popisuji, co všechno se v nás může odehrávat, co všechno může přikrýt naše sebevědomí a hodnotu v roli mámy.

Nahrávky mají uvolňující charakter a ty se zbavíš svých programů, svazující energie, která ti brání znovuobjevit a nalézt v sobě lásku k dětem, ale i k sobě tak, abys viděla, kde se nechováš fér ty a kde se k tobě nechovají fér děti.

Chci ti pomoct naučit se vnímat, co je nejlepší pro tebe a tvou rodinu, protože každá máma je jiná, stejně jako každé dítě je jiné. Nebudu ti bušit do hlavy, jak to máš dělat. Odhálím ti, co cítíš, jak se můžeš cítit a díky tomu osvobodíš svůj život a svou výchovu.

Jistě to znáš, všichni o tom mluví, že vše je odrazem tebe, toho, co nosíš uvnitř a dítě ti zrcadlí tvé bolístky. Co když  nemusíš rozebírat každou větu, kterou si v dětství slýchala, ale můžeš jednoduše opustit pocity, které ti brání opřít se o lásku a pravdu v sobě?

Pojď odevzdat pocity, které ti neslouží, křivdy, které už nejsou dávno platné a otevři v sobě pocit toho, že být máma a být sama sebou je více než slučitelné a hodné ocenění. Když budeš sama sebou bez masek a her, děti budou taky samy sebou.

Budete si rozumět, budete si vycházet vstříc a budete se mít spolu hezky. Partner už si nebude muset vytvářet obrany a hrát s tebou stejné hry. I vy se začnete ladit na společnou lásku opřenou o pravdu toho, že všichni máte stejnou hodnotu.

 

Co tě čeká?

15 audií

Délka audií je 3-11 minut

2 bonusová audia

Celkem 107 minut poslechu

Obrovská úleva ve tvém životě

Objevení své opravdové hodnoty 

Soulad sama se sebou

Rodinná pohoda a harmonie

 

Budeme se věnovat tématům:

 • Pocity z porodů
  Někdy vnímáme, že nejlepší na porodu je to, že už ho máme za sebou. Pojď to změnit.
 • Pocity v roli mámy
  Můžeme si držet různé postoje a přesvědčení, které nám brání se v roli mámy uvolnit. Strach a přílišná zodpovědnost nás taky v klidu neudrží. Pojď se na mateřství podívat z pohledu rovnováhy.
 • Komunikace
  Doměnky a předjímání vytvářejí jen další nedorozumění. A je jedno o koho jde, jestli o tebe, partnera či dítě.
 • Láska
  Láska je tu pro všechny. Nejen pro děti, ale i pro tebe. Tvého partnera. Poznej novou hloubku lásky v pravdě ke všem.
 • Sebehodnota
  Objev svou hodnotu tam, kde jí možná nevidíš. Můžeš se věnovat všemu, čemu chceš. Bez pocitů viny a sebemrskačství. V harmonii vůči všem.

Co na program říkají maminky, které jím prošly?

Úžasný program pro všechny maminky! Je to pohlazení na duši, které každá maminka potřebuje. Při poslechu jednotlivých nahrávek jsem zažila spoustu aha momentů, mnoho věcí mi došlo a hezky se spojilo jako puzzle. To nejlepší, jak vyřešit problémy, je prvně si je uvědomit. A tento program je vytvořen tak, že si každá najde to svoje. Po poslechu jednotlivých nahrávek, mi bylo tak krásně, lehce a blaženě. Když toho na mě zase bude moc, vím, kam se mám obrátit. Můžu si kdykoliv nahrávky pustit a bude mi zase dobře. Hlas Nikoly je tak uklidňující, že byste ji mohly poslouchat celý den. Já jako maminka tří synů, doporučuji tento program všemi deseti! Bude Vám zase dobře a budete mít nejen radost z dětí, ale z celého života. Tak jako já!
Tereza Kučerovámaminka tří synů - 5, 3 a 3 roky, www.terapiehackovanim.cz
Tento kurz je krásným příkladem toho, jak se umí Niki nacítit na vnitřní emoce. Myslím si, že skoro ve všech audiích se více či méně najdeme všichni a pokud jsme ochotni si uvědomit chyby a připustit si jiné možnosti, tak je to krok správným směrem. Vřele doporučuji, pro mě to byla hooodně velká úleva. Stále na sobě pracuji a s Niki určitě budu i nadále.
Dana Hybštovámaminka dvou dcer, 4 a 1 rok
Jsem moc vděčná, za možnost účastnit se tohoto kurzu. Ukázalo se mi, že jsem žila v ublížení, že to mám těžký, že jsem na vše sama. A i tím se tak povyšovala nad ostatní, že jsem chudinka. Dnes to vidím jinak, jde mít mateřství v lehkosti. Sice občas přijde situace, kdy mě energie táhnou zpět, ale dřív si toho všimnu a netrvá už tak dlouhou dobu se vrátit zpět. Komunikace byl můj velký problém a díky kurzu víc říkám nahlas, co mi vadí, kde potřebuji pomoc a kde mi pomoc vadí. Sice občas nekomunikuji v klidu, ale někdy je prostě třeba zařvat. Dříve bych si to vyčítala a trýznila se za to, ale dnes už to beru jinak, lehčeji. Že to je třeba, aby bylo slyšet, že to takhle nechci, že chci změnu. Vždy s každým problémem je i řešení, jen ho chtít vidět. Víc vnímám a cítím. Zpětně jsem se podívala a procítila porody a myslela jsem si, že jsem je měla v pohodě. Ale zjištění bylo úplně jiné. Pojmenovala jsem všechny emoce, ulevilo se mi, uvolnilo se mi stažení v porodních cestách a v tříslech. Za to Niki moc děkuji. Protože jsem netušila, co vše mě díky tomu ovlivňovalo ve výchově dětí a hlavně v tom, že první dceři jsem vůbec nerozuměla, od narození jen řvala a moc nespala, chtěla být jen u mě. Její řev ve mě vzbuzoval strašný vztek až agresi, byla jsem bezradná, brečela furt s ní a necítila jsem, co potřebuje. A to mě dostávalo do pocitů, že jsem špatná matka. Dnes už to tak nevnímám, a nemám tu potřebu se v tom ujišťovat a ten řev dětí mi už tak nevadí. Byl problém u mě. Nacítila jsem si boží podstatu a to je wau. Je krásné cítit, že jsem tvůrce svého života já a nikdo jiný. Zjišťuji stále, co v životě chci a rozhoduji se teď a tady, zda to takhle žít chci a nebo nechci. Maminky, pojďte do tohoto kurzu a uvidíte, že vám bude nádherně. Uleví se vám, ucítíte lehkost, lásku, ukáže se vám, co nefunguje a jak to změnit. A za to to fakt stojí.
Petra Karáskovámaminka dvou dcer - 4 a 2 roky

Prožitkový audio program Láskyplně pravdivá máma

za speciální cenu pro maminky:

1 000 Kč