Abyste se mohli o sebe a své podnikání opřít.

3měsíční podpora a osobní rozvoj metodou JIH® pro váš byznys.

Víte, že i podnikání má svou energii?

Tou energií jste Vy.

 

Stojíte si v cestě nebo vše plyne v prospěch Vašich klientů i Váš?

 

Pokud jste na této stránce, zřejmě hledáte další možnosti, jak své podnikání posunout dál. Jak posunout sebe. Co odložit, aby vše fungovalo, aby Vám šel byznys na ruku.

 • Odstraníme bloky, které Vás brzdí.
  Strach, co na Vás řeknou ostatní, strach být ve vlastní síle, strach být úspěšný... Cokoliv, co Vás brzdí, bude pojmenováno a vyčištěno.
 • Podpořím Vás tam, kde si nedůvěřujete.
  Moci se opřít o někoho a nebýt na byznys sám, je jeden ze základních kamenů úspěchu.
 • Nastavíme reálné kroky,
  které povedou ke hmatatelným výsledků - produkt, ve kterém se budete cítit perfektně, kroky, které Vám budou fungovat a půjdou Vám přirozeně od ruky.
 • Navnímáme ceny, ve kterých se budete cítit dobře.
 • Budete předávat hodnotu, za kterou si necháte s jistotou zaplatit.
 • Výstup z komfortní zóny se stane Vaší přirozenou touhou objevovat.
 • Ukotvíte se na své cestě a ve vnímání sebe sama.
 • Vytvoříme Vaši jedinečnou nabídku
  - sladíme energii a obsah Vaší nabídky s cenou tak, aby vše rezonovalo i s Vašim nadšením
 • Dáme Vašemu podnikání vizi, která Vás vynese k velkorysému myšlení.
 • To vše se projeví ve Vaší realitě:
  dobrý pocit z výsledků i dobře odvedené práce, rovnováha v pracovním i osobním životě.

Představte si, že ušetříte na své cestě s mou podporou minimálně rok života. Jdete svým podnikáním a hned, jak přijde překážka, dostanete na ní náhled, energie se uvolní, přijde pochopení a Váš posun. 

Učiníte reálné kroky, dáte si záměr a ten se hned přetváří v realitu. Žádné odkládání, žádné slepé uličky, ve kterých byste museli bloudit roky. 

Vnímáním a cítěním lze vše pojmenovat, vyčistit a obnovit energii. A to Vám nabízím jedinečně pro Vaše podnikání, pro Vás a pro Váš život. Na jakoukoliv otázku vždy dostanete odpověď. A to přímo ze Zdroje.

Tam, kde se vyjeví blok, pročistíme energii.

Tam, kde budete potřebovat vybrat nejvhodnější cestu, navnímám tu správnou.

Prostě jasné informace hned pro Vaše podnikání.

Nabízím vám tříměsíční podporu Vašeho podnikání

metodou JIH®

- Jasné informace hned emočním naciťováním. Pročistíme vše, co vám brání být spokojeni.

Vaše podnikání získá nový impuls a šťávu. 

To, co byste zpracovávali roky, zvládnete za tři měsíce a to bez zbytečného prožívání.

 

Žádné střílení od boku, žádné poučky, žádné obecné řeči. S individuální podporou a metodou JIH® dostanete jasné informace hned přesně o Vás a pro Vás. 

 

Co bude náplní?

Každá konzultace bude trvat 60 minut. Proběhne buď formou telefonátu, nebo videohovoru. Všechny informace budou vědomé, budete vědět, s čím máte pracovat a jak se posouvat. 

 • Úvodní konzultace, kde probereme Vaše podnikání a Vaši energii v něm.
  Vše, co Vás v danou situaci táhne dolů. Vše se hned rovná a čistí, Vaše energie se obnovuje.
 • 6 konzultací
  Co 14 dní konzultace - probrání Vaší vize, pročištění nově vyjevených postojů, podpoření v další aktivitě. Naladění na Vaší energii,ve které se nesrovnáváte, cítíte svou hodnotu a klid, že jdete kupředu. Vaše nabídka bude odrážet Vaší jedinečnost a neodolatelnou energii, která bude přitahovat Vaše ideální klienty.
 • 2 SOS konzultace
  nad rámec 6 konzultací. Občas se něco semele a je dobré mít k tomu jasné informace hned, zbavit se paniky a vidět řešení.
 • Podpora Vašich projektů.
  Budu Váš nakopávač, který Vás nenechá prokrastinovat a dodá potřebnou odvahu. Posun v podobě úkolů, pro převedení Vašeho nového já do fyzické reality Vašeho podnikání.
 • BONUS
  sada šablon na sociální sítě jako dárek pro Vás od Terezy Kučerové.

Nebýt na seberozvoj a podnikání sám, je naprosto v pořádku.

Ve svých problémech jsme často citově zainteresovaní, a proto nám chybí nadhled. Práce na sobě není selhání, ale nutnost dnešní doby. Jako lidé máme za sebou mnoho zkušeností napříč historií, které nás ovlivnily negativně. Nyní se  nám nabízí potenciál růstu a změny. 

Zároveň když pochopíme své pocity a emoce v daných situacích, život se velmi zjednodušuje. Tím šetříme spoustu času a energie.

Pro koho je podpora určena?

 • Pro podnikatele jednotlivce.
  Ať už nabízíte službu nebo produkt, a jste na podnikání sami.
 • Víte, že podnikání jde ruku v ruce s osobním rozvojem.
 • Jde Vám i o lidskost a chcete se cítit ve svém životě dobře.
  Srovnáváte se, nejste si jistí svou cestou, nebo se nemáte koho zeptat, když tápete.
 • Víte, že Vaše emoce a pocity ovlivňují stav Vašeho konta.
  Pracujete na sobě a chcete se posouvat dál.

Jaké jsou mé zkušenosti?

Podnikání jsem si založila v roce 2013 a bláhově si myslela, že to stačí - posadit se do křesílka, dát o sobě vědět a ono se to začne dít tak nějak samo. Bláhový postoj jsem neměla, ale měla jsem špatný obor a špatný mindset. 

Pro své podnikání jsem zvolila detoxikaci organismu pomocí přírodních informačních preparátů. Jenže své nadšení jsem nedokázala předávat dál. Má urputnost neznala mezí a má jedinečnost nebyla projevena. Nakonec jsem skrz restrukturalizaci ve firmě přišla i o možnost vzdělávání a přístupu k informacím. 

V roce 2019 jsem se rozhodla pro rozvoj svého vnímání a cítění metodou JIH®. Když se přátelé dozvěděli o tom, jak rychle umím pojmenovat problém a pomoci k úlevě, podnikání se rozběhlo tak samo, že jsem pocítila markantní rozdíl v pocitu v předchozím podnikání a nyní. Vše běželo bez tlaku a urputnosti, s touhou objevovat a pomáhat. Navíc jsem se rozvíjela světelnou rychlostí, což mi předchozí seberozvojové metody nenabízely. 

Nyní, když si klienti přijdou pro pomoc s podnikáním, mám vhledy, kudy jít, co všechno podnikání ovlivňuje a kam a jak je potřeba směrovat energii. Jaké kroky podniknout i v cenotvorbě a kde se klient táhne ke dnu než k prosperitě.

Svou předchozí cestu nijak neznevažuji, byl to důležitý kus mého života, který měl své opodstatnění, ale také mám srovnání a zkušenosti, co má funkční podnikání obsahovat. Je to vnímání své jedinečnosti, nadšení, fokus a chuť pomáhat lidem. A s tím chci pomoci nyní i Vám. Protože vím, jaké je to se snažit a nevidět výsledky. Jak je těžké zvolit správnou cestu tak, aby s Vámi rezonovala. A že to není o množství fanoušků a lajků.

Navíc jsem máma dvou malých dětí a své podnikání jsem vybudovala při rodičovské dovolené bez pravidelného hlídání. Pomáhám více než stovce klientů měnit jejich život k lepšímu. Zároveň pracuji sama na sobě a dávám důraz na svůj posun.

 

Spolupráce touto formou je vhodná pro Vás pokud:

Vaší hlavní pracovní náplní je služba a využíváte pro svou propagaci online prostor.

Pracujete na svém osobním rozvoji a víte, že na energii, kterou vyzařujete záleží.

1.

Chcete vytvořit svůj nový podnikatelský záměr na dobrých základech.

 • Potřebujete vytvořit stabilní záměr a vizi.
 • Máte nápad, který nemá ještě reálnou podobu,
  potřebujete utřídit myšlenky a začít konat.
 • Máte uvnitř spoustu omezení, která Vám brání vystoupit z komfortní zóny.
 • Potřebujete pomoci s nastavením sociálních sítí a účtů.
  První krok bývá nejtěžší a někdy jej odkládáme donekonečna. Nemusíte být na nic sami.

2.

Rozjíždíte nový projekt nebo potřebujete rozpohybovat stávající.

 • Cítíte strop ve svém posunu.
  Máte pocit, že nepřekonáte sami sebe.
 • Dochází Vám síly a potřebujete novou energii.
 • Potřebujete začít více vydělávat.
 • Hledáte svou jedinečnou strategii.
 • Potřebujete nastavit nové služby a produkty.

Reference na mou práci

"Začni ty věci dělat!" To je jedna z vět, kterou mi Niki řekla cestou ve vlaku. Zase zásah. Zase a opět mi vyhmátla to, před čím jsem zavírala oči. Tu větu jsem si napsala do mobilu do poznámek a opakovala si ji. Kurňa, já některé věci fakt dlabu. A schválně. Ahaaa. Každý máme něco, co uhlazujeme, stříkáme parfémem, aby to nesmrdělo. A ono nás to pak dobíhá ve velkém. Jestli si chceš pěkně smrdět v té své ulitě, tak čau. Na mentoring se přihlaš jen Ty, jestli potřebuješ péči a zároveň drsně popostrčit. S Niki je to jedinečné v metodě JIH. Navnímá si Tvou pravou podstatu a poradí efektivní kroky na míru.
Kamila Horáková, DiS.módní stylistka
Konzultace s Nikol na téma podnikání mi doslova změnila život. Nikča přesně pojmenovala, kde je problém, který jsem si vůbec nepřipouštěla. Velice se mi ulevilo. I když to byla konzultace na téma podnikání, uvolnily jsme všechny věci v mém životě, se kterými to souviselo, i když jsem si je z počátku neuvědomovala. Od konzultace funguji úplně z jiné energie a je to pecka. A jak říká Nikol - nemusíte být na to všechno sami, což je tááák úlevné si to připustit a dovolit si říct o pomoc. I Vaše podnikání Vám bude vděčné.
Tereza Kučerováwww.terezakucerova.cz
S Nikolou Usvaldovou jsem se seznámil díky networkingu, který jsem pořádal. Nikola je terapeutka metody JIH®️ - jasné informace hned emočním naciťováním. Pomáhá lidem tam, kde se cítí nekomfortně. Umí pomoci v každé životní situaci, i v byznysu. Kdo se neposouvá, jakoby nebyl, takže jsem potřeboval vnést do svého života více lehkosti a nové možnosti. Nechtěl jsem investovat energii tam, kde je to nefunkční. I když jsem myslel, že řeším jen drobnosti, Nikola vyčistila všechny vrstvy a blokády energie tak, že jsem mohl o 30% zefektivnit svou práci a vyřešit do té doby věci, které jsem odkládal. Nemám důvěru kdekomu, ale Nikola si mě získala svou empatií a přesným pojmenováním řešeného. Pokud nejste moc sdílní, i tak jí energie vede a dokáže zvědomit vše potřebné. Pokud v podnikání stojíte na místě, nic vás nebaví, nemáte energii, nebo řešíte osobní záležitosti, doporučuji se na Nikolu obrátit.
Tomáš Řezníčekbyznys spojovatel

Využijte zaváděcí cenu tříměsíční spolupráce, která je nyní 

15 000Kč.

Nabízím individuální podporu, proto se objednejte na nezávazný call, kde probereme mou nabídku pro Vás.

Cenu lze rozdělit na tři měsíční splátky.