Abyste se mohli o sebe a své podnikání opřít.

3měsíční podpora a osobní rozvoj metodou JIH® pro váš byznys.

Víte, že i podnikání má svou energii?

Tou energií jste Vy.

 

Stojíte si v cestě nebo vše plyne v prospěch Váš i Vašich klientů?

 

Pokud jste na této stránce, zřejmě hledáte další možnosti, jak své podnikání posunout dál. Jak posunout sebe. Co odložit, aby vše fungovalo, aby vám šel byznys na ruku.

Rozšiřovat své podnikání a klientelu nese energii dalších a dalších rozhodnutí, kudy jít. Mnohdy až s učiněným krokem zjistíme, kam nás cesta vede dál. Poznáváme sami sebe, jak reagujeme, jak nám jde život na ruku, jaké nastavení si neseme. 

Byznys je život jako takový, neustále se vyvíjí a přináší nové. A my se buď můžeme hroutit, a nebo řešit vzniklé situace. Schopnost reagovat na to, co přichází, stejně tak ladit i další oblasti života - to je energie úspěchu a prosperity.

Zároveň na to nemusíte být sami. Pomohu vám svým vnímáním a cítěním pojmenovat nepohodlí, které negativně ovlivňuje dosažení vašich vizí.

Pročistíme energii tam, kde nefunguje a blokuje vás. Opustíte strach, zbytečnou kontrolu i urputnost. 

Nastavíme nově vaší prosperitu a růst.

Vneseme do vydělávání lehkost a pohodu. Vnímání přítomnosti Vám přinese efektivitu i vnitřní klid. Zoufalství a pocit viny budou minulostí či jen pouhým pokusem Vaší mysli Vás dostat do úzkých.

Nastavíme vaší vizi a pročistíme to, co vám brání jí naplnit.

Stanete se vědomi sebe sama, své cesty a postavíte se do své osobní síly. Znevažování a pocit malosti už Vás nebude ohrožovat.

Ve svých cenách se budete cítit komfortně a o peníze si budete říkat s vědomím hodnoty, kterou předáváte. Protože si to zasloužíte.

Nacítíme Vašeho klienta a to, kde si blokujete jeho příchod. Vaše postoje k němu se stanou vědomými a budete se těšit, koho oblažíte svým produktem.

Vyhmátneme v energiích to, co podvědomě vysíláte a bráníte se tak úspěchu. Místo brzdy, začnete šlapat na plyn a zároveň budete vědět kdy zastavit.

A jako bonus budete mít pohodu i doma, protože co je Vaší součástí, je i Vašeho byznysu. A s metodou JIH® nahlédneme všude tak, aby Vám bylo dobře.

Jako terapeut metody JIH® vnímám a cítím to, co je pro Vás nepohodlné a dokážu vše pojmenovat i s prvopočátkem vzniku. Bude to jízda, při které zanecháte vše nefunkční za sebou a otevřete si prostor pro úspěch a funkční podnikání tak, aby Vás uspokojovalo.

Nabízím vám tříměsíční podporu vašeho podnikání

metodou JIH®

- Jasné informace hned emočním naciťováním. Pročistíme vše, co vám brání být spokojeni.

Vaše podnikání získá nový impuls a šťávu. 

To, co byste zpracovávali roky, zvládnete za tři měsíce a to bez zbytečného prožívání.

 

 • Odstraníme bloky, které Vás brzdí.
  Strach, co na Vás řeknou ostatní, strach být ve vlastní síle, strach být úspěšný... Cokoliv, co Vás brzdí, bude pojmenováno a vyčištěno.
 • Podpořím Vás tam, kde si nedůvěřujete.
  Moci se opřít o někoho a nebýt na byznys sám, je jeden ze základních kamenů úspěchu.
 • Navnímáme ceny, ve kterých se budete cítit dobře.
 • Budete předávat hodnotu, za kterou si necháte s jistotou zaplatit.
 • Výstup z komfortní zóny se stane Vaší přirozenou touhou objevovat.
 • Ukotvíte se na své cestě a ve vnímání sebe sama.
 • Dáme Vašemu podnikání vizi, která Vás vynese k velkorysému myšlení.
 • To vše se projeví ve Vaší realitě:
  dobrý pocit z výsledků i dobře odvedené práce, rovnováha v pracovním i osobním životě.

Žádné střílení od boku, žádné poučky, žádné obecné řeči. S individuální podporou a metodou JIH® dostanete jasné informace hned přesně o Vás a pro Vás. 

 

Co bude náplní?

Každá konzultace bude trvat 60 minut. Proběhne buď formou telefonátu, nebo videohovoru. Všechny informace budou vědomé, budete vědět, s čím máte pracovat a jak se posouvat. 

 • Úvodní konzultace, kde probereme Vaše podnikání a Vaši energii v něm.
  Vše, co Vás v danou situaci táhne dolů. Vše se hned rovná a čistí, Vaše energie se obnovuje.
 • 6 konzultací
  Co 14 dní konzultace - probrání Vaší vize, pročištění nově vyjevených postojů, podpoření v další aktivitě. Naladění na Vaší energii,ve které se nesrovnáváte, cítíte svou hodnotu a klid, že jdete kupředu.
 • 2 SOS konzultace
  nad rámec 6 konzultací. Občas se něco semele a je dobré mít k tomu jasné informace hned, zbavit se paniky a vidět řešení.
 • Podpora Vašich projektů.
  Budu Váš nakopávač, který Vás nenechá prokrastinovat a dodá potřebnou odvahu.

Nebýt na seberozvoj a podnikání sám, je naprosto v pořádku.

Ve svých problémech jsme často citově zainteresovaní, a proto nám chybí nadhled. Práce na sobě není selhání, ale nutnost dnešní doby. Jako lidé máme za sebou mnoho zkušeností napříč historií, které nás ovlivnily negativně. Nyní se  nám nabízí potenciál růstu a změny. 

Zároveň když pochopíme své pocity a emoce v daných situacích, život se velmi zjednodušuje. Tím šetříme spoustu času a energie.

Pro koho je podpora určena?

 • Pro podnikatele jednotlivce.
  Ať už nabízíte službu nebo produkt, a jste na podnikání sami.
 • Víte, že podnikání jde ruku v ruce s osobním rozvojem.
 • Jde Vám i o lidskost a chcete se cítit ve svém životě dobře.
  Srovnáváte se, nejste si jistí svou cestou, nebo se nemáte koho zeptat, když tápete.
 • Víte, že Vaše emoce a pocity ovlivňují stav Vašeho konta.
  Pracujete na sobě a chcete se posouvat dál.

Jaké jsou mé zkušenosti?

Podnikání jsem si založila v roce 2013 a bláhově si myslela, že to stačí - posadit se do křesílka, dát o sobě vědět a ono se to začne dít tak nějak samo. Bláhový postoj jsem neměla, ale měla jsem špatný obor a špatný mindset. 

Pro své podnikání jsem zvolila detoxikaci organismu pomocí přírodních informačních preparátů. Jenže své nadšení jsem nedokázala předávat dál. Má urputnost neznala mezí a má jedinečnost nebyla projevena. Nakonec jsem skrz restrukturalizaci ve firmě přišla i o možnost vzdělávání a přístupu k informacím. 

V roce 2019 jsem se rozhodla pro rozvoj svého vnímání a cítění metodou JIH®. Když se přátelé dozvěděli o tom, jak rychle umím pojmenovat problém a pomoci k úlevě, podnikání se rozběhlo tak samo, že jsem pocítila markantní rozdíl v pocitu v předchozím podnikání a nyní. Vše běželo bez tlaku a urputnosti, s touhou objevovat a pomáhat. Navíc jsem se rozvíjela světelnou rychlostí, což mi předchozí seberozvojové metody nenabízely. 

Nyní, když si klienti přijdou pro pomoc s podnikáním, mám vhledy, kudy jít, co všechno podnikání ovlivňuje a kam a jak je potřeba směrovat energii. Jaké kroky podniknout i v cenotvorbě a kde se klient táhne ke dnu než k prosperitě.

Svou předchozí cestu nijak neznevažuji, byl to důležitý kus mého života, který měl své opodstatnění, ale také mám srovnání a zkušenosti, co má funkční podnikání obsahovat. Je to vnímání své jedinečnosti, nadšení, fokus a chuť pomáhat lidem. A s tím chci pomoci nyní i Vám. Protože vím, jaké je to se snažit a nevidět výsledky. Jak je těžké zvolit správnou cestu tak, aby s Vámi rezonovala. A že to není o množství fanoušků a lajků.

Navíc jsem máma dvou malých dětí a své podnikání jsem vybudovala při rodičovské dovolené bez pravidelného hlídání. Pomáhám více než stovce klientů měnit jejich život k lepšímu. Zároveň pracuji sama na sobě a dávám důraz na svůj posun.

 

"Začni ty věci dělat!" To je jedna z vět, kterou mi Niki řekla cestou ve vlaku. Zase zásah. Zase a opět mi vyhmátla to, před čím jsem zavírala oči. Tu větu jsem si napsala do mobilu do poznámek a opakovala si ji. Kurňa, já některé věci fakt dlabu. A schválně. Ahaaa. Každý máme něco, co uhlazujeme, stříkáme parfémem, aby to nesmrdělo. A ono nás to pak dobíhá ve velkém. Jestli si chceš pěkně smrdět v té své ulitě, tak čau. Na mentoring se přihlaš jen Ty, jestli potřebuješ péči a zároveň drsně popostrčit. S Niki je to jedinečné v metodě JIH. Navnímá si Tvou pravou podstatu a poradí efektivní kroky na míru.
Kamila Horáková, DiS.módní stylistka
Konzultace s Nikol na téma podnikání mi doslova změnila život. Nikča přesně pojmenovala, kde je problém, který jsem si vůbec nepřipouštěla. Velice se mi ulevilo. I když to byla konzultace na téma podnikání, uvolnily jsme všechny věci v mém životě, se kterými to souviselo, i když jsem si je z počátku neuvědomovala. Od konzultace funguji úplně z jiné energie a je to pecka. A jak říká Nikol - nemusíte být na to všechno sami, což je tááák úlevné si to připustit a dovolit si říct o pomoc. I Vaše podnikání Vám bude vděčné.
Tereza Kučerováwww.terezakucerova.cz

Cena tříměsíční spolupráce je 15 000Kč.

Nabízím individuální podporu, proto se objednejte na nezávazný call, kde probereme mou nabídku pro Vás a Vaše očekávání.