Jak se cítit

ve svém životě lépe?

Přednáška, ve které se dozvíte,

na co se zaměřit,

abyste ze svého života měli lepší pocit. 

"Nejdříve změňte postoj. Když to nepomůže, změňte situaci."

Tento podnadpis by mohl být mottem záznamu přednášky, kterou jsem pro vás připravila. Sdílím v ní základní aspekty, které jsou směrodatné pro životní posun.

Naše mysl chce mít často navrch, ale i přesto máme možnosti, jak se posunout, jak mít lepší náladu a myslet pozitivním směrem. Tuto možnost dostaneme, když se ve svém životě zaměříme na svou hodnotu, přítomný okamžik a dáme přednost lepšímu pocitu před tím horším.

Jenže jak toho dosáhnout? V 58minutovém videu zmiňuji souvislosti života, ve kterých se nachází úleva. Vám se bude ulevovat díky podpůrné energii, která k vám bude proudit.

Zároveň získáte krátkou meditaci na napojení se na svou životní energii a také se naladíte na nové možnosti díky afirmacím, které přinášejí úlevu.

Praktické tipy jak se sebou pracovat vám zase pomohou měnit svůj život každý den. Vysvětluji, kdy nastává okamžik pro nutnou změnu situace, kdy už změna postoje nestačí.

Součástí přednášky jsou i pracovní listy v PDF souboru s otázkami, které vám pomohou se podívat na svůj život z nové perspektivy. Sestavila jsem je tak, abyste se sami mohli ve svém tématu posunout a naladit na nové možnosti.

Co vám přednáška přinese?

  • úlevu
  • základní souvislosti života
  • více energie
  • obnovu života
  • tip, jak si pomoci sám/sama
  • afirmace k naladění se na nové a pozitivní

Naše myšlenky nás často vedou ke konstruování scénářů, které se nikdy neděly nebo se nestanou, a my tak přicházíme o spoustu energie, která by se mohla hodit jinde. Ustavičné přemýšlení, vracení se k minulým zkušenostem nám nepřinesou v životě nic nového. Protože ze starého se nové vytvořit nedá. Ale máme možnosti, jak tyto mechanismy přemýšlení překlenout, změnit a tím nastolit i změnu v našem životě.

Kam dáváme pozornost, to roste.

A my se můžeme neustále rozhodovat, kam své myšlení zaměříme. Ano, možná si říkáte: "Ale on/ona je taková a vždycky udělá tohle ..." Přesto i v tomto máte možnost. Buď se postavit za sebe, anebo kývat na to, co je nepříjemné.

Pojďte na to jinak, pojďte zjistit, jaké to je, když si člověk tvoří svůj život a je si vědomý sám sebe i toho, že má lepší možnosti.

A když se naladíte na to nejlepší v sobě, můžete pak jen svůj život pozorovat a vidět, co chce změnu a co je vlastně fajn, i když nám rozum mnohdy namlouvá opak.

Jaké mám ohlasy na přednášku?

Úžasná přednáška plná uvědomění. Hrozně moc se mi líbí, s jakou jemností a klidem Nikča mluví. Dokázal jsem se během celé přednášky krásně uvolnit a díky tomu, jak Nikča pozvolně provádí různými tématy, jsem měl čas i zapřemýšlet a neztratit při tom nit. Z této přednášky si každý odnese to, co potřebuje, a někteří možná budou i překvapeni tím, že se jim odkryje něco, u čeho ani nevěděli, že je drží zpátky, nebo si mysleli, že už to měli zmáklé. Je úžasné, jak mi výtvory od Nikči vždy dokážou doklepnout to, co zrovna řeším. Děkuji, Niki ❤️
Daniel KoždoňPrůvodce pohybem a výživou