10týdenní změna, na jejímž konci budete držet svůj život pevně ve svých rukou s lehkostí a důvěrou v sebe sama.

10 týdnů podpory.

V 10 týdnech celý život.

9 navzájem prolínajících se témat.

1 týden individuální péče v podobě konzultací.

Tento rok pro vás bude tím nejlepším, jaký jste kdy zažili.

Naplníte svůj život láskou k sobě, důvěrou v sebe, chutí do akce, prosperitou.

To vše v novém rozměru tvořivé síly energie života.

Jako osobnost máte duši, ego a boží podstatu. Většinou život žijeme z pozice ega. V tomto kurzu dáme prostor boží podstatě. Naladíte se na ní, pocítíte rozdíl mezi žitím v egu a v boží podstatě. Pročistíme témata v nových vrstvách.

Prostřednictvím nahrávek se vám daná témata budou odkrývat ve vašem životě. Budete mít velká uvědomění, budete se posouvat. Otázky vám dají možnost se tématu otevřít, nové nastavení přinese úlevu a nové možnosti.

Posuňte svůj život ke své prosperitě tak, abyste cítili, že je o vás postaráno a že vaše hlava je váš spolupracovník,

ne protivník.

Přetvořte svá přání v záměry a mějte jistotu, že to, co chcete, je to pravé. A můžete vše mít mnohem dříve, než si dokážete představit.

Zbavte se strachu, naučte se komunikovat bez potřeby se hroutit. Vylaďte svůj život na novou úroveň doposud nepoznaného.

Co potřebujete vědět?

 • Začínáme v pondělí 8.3.
  Končíme 16.5.
 • Kurz probíhá na WhatsAppu.
  Do společné chat skupiny budu vkládat audia, otázky, průvodní texty. Jednoduše vám přijde zpráva s novými podklady z kurzu.
 • Každé pondělí nahraji do skupiny audio na dané téma.
  Tím se uvolní vaše staré nastavení.
 • Každý pátek odešlu text s afirmacemi
  pro vaše nové nastavení pro to nejlepší ve vašem životě.
 • Obsah kurzu bude koncipován tak, aby se vše dalo v klidu stihnout.
  Vše jednoduše, jasně.
 • Já vám budu k dispozici pro komunikaci i případné dotazy
  a pro osobní telefonickou konzultaci.
 • Energie se bude uvolňovat pomocí metody JIH, která
  efektivně umožnuje měnit staré postoje a přetvářet je v nové.

Čekají vás dva bonusy:

 • E-book vytvořený speciálně na míru skupině
  s afirmacemi pro pozdější podporu a úlevu.
 • dárek doručený poštou,
  který podtrhne vaší jedinečnost a bude při vás jako podpora v běžném životě.

Co na kurz říkají jeho účastnice?

Kurz mě vedl k většímu nadhledu, pomocí něj jsem se dokázala lépe nacítit na sebe samu a svůj život si užívat. Znáte ten pocit, že sledujete svůj život jako by zpovzdálí a jste do něj úplně zamilovaní? A skoro jako by ani nemůžete uvěřit tomu obrovskému štěstí, že právě toto žijete? Tak tenhle pocit jsem díky Niky zažívala opravdu často 🙂 A stále ho zažívám. A úplně nejlepší na tom bylo, že když jsem prožívala nějakou krizi, mohla jsem si zavolat o podporu a dostala jsem ji. Nemusela jsem se v tom hodiny nebo dny plácat sama, ale měla jsem přístup k okamžité pomoci. Za největší přínos Niky považuji to, že svůj život žije a tvoří s jistotou, že se vše děje v tom nejlepším pro nás. Tímto přístupem se můžete nechat nakazit taky, pokud chcete.
Pavla Urbanována rodičovské dovolené
Zjišťuješ, že chceš mít v životě pro sebe něco jiného, než teď máš? Toužíš mít ve svém srdci lásku a pravdu? A jak to u Tebe vypadá? Čekáš, až co vymyslí druzí? Pak začneš jednat? Tak to jsi na tom možná podobně jako já. Voláš do vesmíru svoje přání a ono ne a ne se ti splnit? A jak má k Tobě dojít, když jen posíláš objednávky, ale nevyzvedáváš je? Co když je někde na světě místnost, ve které jsou všechna Tvá přání už nachystaná a zabalená v podobě dárečku? 💎🎁💎 Jsou pěkně zabalená. Ale! Leží tam několik let. Třeba krabice s nápisem ten pravý vztah, moje chvilka pro sebe, zdraví mých dětí, dream job, skvělá kamarádka, lepší a vášnivější sex, prostě spokojený život. Ale nejsou rozbalené. Proč je nerozbalíš? Nevíš, kde ta místnost je? Nemůžu to zaručit, ale kdybys vzala do rukou otěže svého života, třeba bys tam dojela a vyzvedla je. Bojíš se dokonalého života? Nezasloužíš si ho? A co když ano? Co když je to díky těm dárkům krásná jízda životem? To, po čem všichni toužíme. Vejdi do té rajské zahrady a užívej si všeho kolem. Nikča Tě podpoří, pomůže Ti odložit ty berličky, kterými si škodíš. Jemně a citlivě, ale efektivně. Přihlas se do do kurzu Držet otěže svého života, protože jestli chceš pro sebe něco dokázat, je potřeba udělat akci. Pořiď dárek svojí nejlepší kamarádce, té kamarádce, kterou máš v sobě. Té malé skvělé holčičce, která se v dětství tak moc těšila na tenhle život. Až bude velká a bude mít všechno, po čem její srdce touží. Tak go go go go! A přidej se k nám, které jsme kurzem prošly a otevřely se Boží podstatě plné lásky ❤️ Pojď ten život ochutnat v jeho plné šíři a hloubce. Děkuji Ti za to, že to pro sebe děláš. A jen Ti chci připomenout, že hrob nemá kapsy. Nevezmeš si tam ty nové boty, novou pánev, kávovar. Vezmeš si tam ty emoce. To, že ses tenkrát rozhodla, že to pro sebe dokážeš. Využij to, kurnik, konečně!!!! Nechci tady sdílet svůj příběh, který se mi odehrával během kurzu, ale soukromě Ti ho můžu povyprávět. I to, jak moc mi Niki svým přístupem a s metodou JIH ulehčila rozhodování.
Kamila Horáková, módní stylistka

 

Dopřejte si a dejte do života pocit, kdy vaše energie pracuje pro vás!

Je vám to umožněno a přáno.