Ebook

Peníze

-

umění

přijímat, dávat a žít.

Peníze - není den, kdybychom je nemuseli řešit, mít je v ruce, zaobírat se jimi.

Jenže s jakými pocity je vydáváte?

Se strachem, že o ně přicházíte? S odporem, že je všichni chtějí?

S nadřazeností, že máte málo, tak ať si je ostatní užijí?

S jakými pocity peníze vyděláváte?

S vyčerpáním, že se to musí?

Se zoufalstvím, že to, co by vás bavilo, by vás neuživilo?

S jakým pocitem jste na rodičovské?

S panikou, že byste měla být "užitečnější" a přinášet domů i finanční obnos?

S čím podnikáte?

S urputností k dosažení výsledků? Zabřednutí do plánů a cílů s pocitem, že nikdy nebude konec?

 

Co když to jde jinak? Co když můžete změnit své vnímání peněz a vnést tak do svého života hojnost příležitostí a nového rozhledu, který přinese do života pohodu a lehkost? 

Co určuje, jestli někdo peníze má a někdo ne? Je to naše nastavení a způsob emočního chování k penězům i k sobě samotným.

A proto...

přicházím za vámi s e-bookem, ve kterém je každá věta plná uvědomění. Každé písmenko boří staré smýšlení o penězích a o životě a staví nové poznání. Každý odstavec uvolňuje energii zaběhlého přístupu k penězům a nechává odejít staré nefunkční a nese změnu, nový vhled a způsob, jak přistupovat k sobě a k penězům hojně i v běžném životě.

Kdo mou práci zná, ví, že každé téma, které nabízím v kurzech, je o životě. A stejně tak i ebook Peníze.

To, co v něm představuji, je pomoc v běžném životě. Jak se stát šťastnější, sebevědomější bytostí.

V e-booku jsou všechny naprosto zásadní myšlenky pro život v lehkosti a s nadhledem. A protože peníze jsou jedním z témat, kudy na nás může strach a možnost pochybování o své hodnotě, jdeme na životní témata právě skrze téma peněz.

E-book můžete číst najednou a vnímat energii, která se uvolňuje. Stejně tak můžete každou stránku pojmout jako jedno téma a každý den se více zahloubat do obsahu, rozjímat nad ním a zvědomovat si staré a nové.

Nečekejte omáčku zdlouhavé knihy. Tento e-book je úderný, jednoduchý, plný hodnotných slov, které jdou přímo k jádru věci. Nezahltí vás časově, avšak každá věta vám přinese uvědomění a možnost více hloubat o životě a vašem nastavení. Zároveň nese uvolňující energii, nabízí uvolňující věty, které rozproudí vaší životní energii i energii vašich postojů k penězům.

Existuje totiž jedna pravda, kterou si možná neuvědomujete:

"Peníze k vám nemají žádný postoj. To, jestli je máte nebo ne určují pouze vaše postoje k nim."

Mou prací a láskou je vnímaní energií a čím dál více ke mně přicházejí informace a zažívám to na vlastní kůži, kdy a v jakém rozpoložení za mnou peníze přicházejí, jak mám smýšlet, aby mi bylo dáno a to v životě aplikuji. Navíc si to nechci nechat pro sebe a dělím se s vámi v tomto e-booku.

Když jsem zjistila, že už se peněz nebojím a nebojím se o nich ani mluvit, hned jsem věděla, jaké kroky mám podniknout, aby jsem byla užitečná světu a tím mohla zažívat hojnost. Nejde jen o přijímání peněz v rámci výdělku, ale o vidění a vnímaní toho, co je mi dopřáno a čeho se mi dostává a zároveň vidění řešení ve svém životě. 

Co vás čeká?

 • 22 stran
  Stručný text, který ovšem přináší jednoduchým způsobem spoustu uvědomění.
 • 16 témat
  Témata, která s pěnězi v energiích souvisí a umožní vám do života přinést více hojnosti.
 • 16 změn ve vašem životě.
  Uvidíte, co vás brzdí, kde si kladete sami překážky.
 • Možnost, jak hmotnit svá přání.
  Jednoduchá technika, která vám tréninkem přinese to, co si přejete.
 • E-book vám zvedne sebevědomí.
  Zasloužíte si to a není důvod to mít jinak. To vám ebook ukáže.
 • Přinesete si do života lehkost žití i myšlenek.
  Změnou myšlení to začiná. Jsou oblasti, které není nutné žít a ty můžete díky e-booku odložit.

A co na e-book říkají jeho čtenáři?

Po čtyřech letech na mateřské jsem poslechla takové to vnitřní volání a rozhodla jsem se následovat svůj sen. Udělala jsem si kurz, věnovala tomu hromady času, úsilí a peněz. Až bylo vše hotovo, šla jsem s kůží na trh. A v ten moment to přišlo. Myšlenky typu: to si nezasloužíš... Takhle se přeci stabilně vydělávat nedá... To nebude fungovat... Naštěstí jsem v té době "náhodou" narazila na kurz a e-book od Nikoly na téma peníze. Chvílemi mě texty úplně "vcucly" a pak zase "vyplivly" a já jsem cítila nesmírnou úlevu. K e-booku se budu i nadále vracet, jelikož mám tendence se vracet do starých kolejí a je více než dobré mít po ruce pomoc. Niki, děkuji.
Lenka Chovancováfb Obličejová jóga s Leňou
S Nikčou se znám už pěkných pár let. Díky ní se raketově posouvám ve svém životě. Vždycky přijde s něčím, co mi zase trochu víc odkryje ty mé zatažené "ruční brzdy" a oblasti, na kterých je potřeba zapracovat. Tento e-book mi rozkryl mnoho témat, se kterými jsem se už v minulosti potkal, ale i úplně nová, která jsem teprve objevil a mohl si je uvědomit a vyřešit. Zjistil jsem, jak mám omezený pohled na některé věci a teď už je dokážu vidět v širší souvislosti. Nejlepší na tom jsou pocity úlevy v průběhu čtení, kdy si mohu připustit dané situace ve svém životě, přijmout je a nechat je v pravdě a lásce odejít. No a najednou je tolik prostoru pro kreativitu, že nevím, co s ním. Po přečtení se mi ještě více zlepšil postoj k penězům, ale hlavně i k sobě samému. Peníze jsou energie, která proudí a je třeba tento zákon ctít. Za tento e-book jsem nesmírně vděčný, protože díky němu se už nevrátím ke starému. A když bude nejhůř, budu ho mít po ruce. Děkuji, Niki.
Danek Koždoňfb Daniel Koždoň - Osobní trenér pro zdraví a vitalitu
Téma peněz pod vedením Nikči ke mně přišlo v době, kdy jsem byla v jakémsi vakuu zaseklá v Jižní Americe, s mírným strachem, co budu dělat, až se vrátím do ČR a se špatným pocitem v žaludku, když se mluvilo o penězích. Kurz peníze, vedený Nikčou, mi otevřel oči a vyčistil stará přesvědčení o dřině a o tom, že si je nezasloužím. E-book byl pak třešničkou na dortu. Chtěla jsem číst dál! Bylo to tak osvobozující a lehkost mi na konci čtení vykreslila úsměv na tváři. Jsem zpět v ČR, vděčná za všechny prožitky a uvědomění a šťastná, že mám po ruce skvělý e-book pro chvíle, kdy by se staré vzorce hlásily o slovo, jako připomínku důvěry a lehkosti. Děkuji, Nikčo, za to, jaká témata otevíráš.
Ludmila Nieslaníkováfb Daniela a Ludmila - Jižní Amerikou netradičně

Jaká je cena e-booku?

Cena, za kterou můžete změnit svůj vztah k penězům i k sobě samému je:

0