PODNADPIS

Propoj se sama se sebou 

Začínáme 26.10.2020

Propoj se sama se sebou #2

7 dní, 7 témat, 7 dní podpory, 7 dní životní úlevy.

Vstupte se mnou do sedmidenní jízdy, po které necháte to staré za sebou. Kde objevíte lehkost svého bytí, nabydete ztracenou sebelásku, sebevědomí, kde shodíte nánosy strachu, zoufalství a beznaděje. Kde začnete proměňovat svůj vnitřní svět v naplněný prostor, kde víte, co je pro vás správné a kde nacházíte odpovědi na své otázky.

Jaká témata budeme zpracovávat?

 

 • Prožívání přítomného okamžiku
 • Vztah k sobě samé - sebehodnota, sebeláska
 • Vztah k opačnému pohlaví
 • Hojnost
 • Vnitřní klid

 

Co si procítíte a zažijete?

 

 • Vnitřní pocit naplnění a spokojenosti.
 • Jaké to je vnímat svou hodnotu bez nadřazenosti i ponížení.
 • Pocit, když je hojnost o vás a ne o ostatních.

Jak bude program probíhat?

Je to skupinový sedmidenní program, kdy zpracováváme různá témata metodou emočního naciťování. Sejdeme se v chatovací skupině ve WhatsAppu, kde vám každý den nahraji 15minutové audio, kde budu povídat k danému tématu. Témata jsou částečně daná, ale zároveň budou šitá na míru lidem, kteří skupinu utvoří.

V průběhu programu budete mít možnost se mnou komunikovat v tom, co vám není jasné.

Cílem je shodit ze sebe nefunkční a omezující bloky, postoje, programy, břemena, která táhneme po věky věků a již neslouží a je potřeba se posunout dál. Zažít vnitřní radost a naplnění, pocit lehkosti jen z pouhého bytí. Zjistit, že každý je tvůrcem svého života a že si může do života přitáhnout to lepší pro sebe a že je toho hoden. Bez obviňování druhých či těžkého zpětného prožívání starých zážitků.

Dozvíte se souvislosti života, ukotvíte se sami v sobě a procítí si svou hodnotu a lásku k sobě.

Pro koho je program vhodný?

Program je vhodný pro kohokoliv, kdo chce poznávat sám sebe, kdo se chce zbavit nefungujících programů svého chování a bytí.

Je vhodný pro ty, kteří jsou si vědomi toho, že si svou realitu mohou tvořit sami, ale zatím mají pocit, že se jejich život děje spíše podle ostatních.

V CENĚ PROGRAMU  MÁTE TYTO DÁRKY:

E-book Průvodce k jádru svých pocitů

V hodnotě:

0

Seznam otázek i s nabídkou odpovědí a návodem, díky kterým se naučíte ptát sami sebe na své pocity a další souvislosti

h

 

Osobní telefonická konzultace

V hodnotě:

0

30 minutová konzultace po telefonu, kde probereme to, co vám není jasné a dočistíme potřebné  metodou emočního naciťování.

 

1 BONUSOVÉ téma

V hodnotě:

0

Jeden den navíc a k tomu jedno téma, které bude skupinu nejvíce zajímat nebo které bude potřeba probrat pro to nejlepší pro vás.

 

Výhody programu?

 • Komunikovat budeme skrze telefon, takže programem projdete kdekoliv, kde se budete nacházet.
 • Nemusíte být v konkrétní čas na telefonu, vše si můžete poslechnout zpětně.
 • Odhodíte tolik zátěže jako na 16 jiných terapiích a to v lehkosti a bez těžkého prožívání.
 • Dostanete návod, jak si pomoci sami.

Co na program říkají účatnice?

Nikol už znám vlastně několik let, ale v podstatě jsme se doposud míjely. K velkému obratu došlo ve chvíli, kdy mi zcela nečekaně pomohla po jedné neodborně vedené konzultaci. Po rychlém nacítění Nikol přišla neskutečná úleva a AHA moment. Po této zkušenosti jsem se rozhodla vstoupit do jejího 3-týdenního programu. Výsledkem bylo, že ze mě spadla "deka" a útlum, který mě dlouho trápil. Začala jsem mít chuť tvořit a vrátila jsem se "k sobě domů".
Lucie HrubáAsistentka
S Nikolinou metodou práce a celkově jejím přístupem k řešení různých těžkostí se mi do života víc a víc vkrádá až provokativní a rošťácká radost z běžného bytí, za což jsem nesmírně vděčná. A také láska a laskavost, kterou jsem stále více schopna dávat a přijímat. Naplňuje se tak můj záměr, se který jsem do třítýdenního kurzu vstoupila. Oněch 21 dní jsme se setkávaly příjemnou a nenáročnou formou (i vícenásobné matky v pohodě zvládaly), témata vybírala Nikola na míru skupině, společné sdílení nás denně inspirovalo a samozřejmostí se ukázala Nikolina pečlivá individuální podpora, pokud jí bylo třeba. Více lehkosti a radosti a lásky do našich životů, a to hned! Nicméně nečekejte žádné "válení se na gauči"- do změn, které program rozpouští/ uvolňuje, je třeba jít aktivně a počítat tím, že mohou na povrch vyplout i někdy nepříjemné věci.Lze se přesně však dostat dál ke spokojenějšímu, radostnějšímu (nejen) rodinnému a partnerskému životu. Alespoň taková je zatím moje zkušenost.
Magdaléna MičkováLektorka