PODNADPIS

Propoj se sama se sebou #2

Začínáme 16.3.2020

Propoj se sama se sebou #2

3 týdny, 15 dní, 15 témat.

Vstupte se mnou do třítýdenní jízdy, po které necháte to staré za sebou. Kde objevíte lehkost svého bytí, nabydete ztracenou sebelásku, sebevědomí, kde shodíte nánosy strachu, zoufalství a beznaděje. Kde proměníte svůj vnitřní svět v naplněný prostor, kde víte, co je pro vás správné a kde nacházíte odpovědi na své otázky.

 

 

Jaká témata budeme zpracovávat?

 

 • Prožívání přítomného okamžiku
 • Vztah k sobě samé
 • Zdraví
 • Hojnost

 

Co si osvojíte?

 

 • Vnitřní pocit naplnění a spokojenosti.
 • Ptát se sama sebe na své pocity.
 • Jak fungují energie. Opravdu vše, co cítíte, je vaše?

Jak bude program probíhat?

Je to skupinový třítýdenní program, kdy zpracováváme různá témata metodou emočního naciťování. Sejdeme se v chatovací skupině ve WhatsAppu, kde vám každý den nahraji 15 minutové audio, kde budu povídat k danému tématu. Témata jsou čátečně daná, ale zároveň budou šitá na míru lidem, kteří skupinu utvoří.

Pracovat na sobě budeme v pracovní dny, víkendy si uděláme volné. V průběhu programu budete mít možnost se se mnou po předchozí domluvě telefonicky spojit a projít tak osobní konzultací, kterou máte v ceně. Společně tak doladíme střípky, které budou potřeba, či probereme konkrétní téma.

Cílem je shodit ze sebe nefunkční a omezující bloky, postoje, programy, břemena, která táhneme po věky věků a již neslouží a je potřeba se posunout dál. Zažít vnitřní radost a naplnění, pocit lehkosti jen s pouhého bytí. Zjistit, že každý je tvůrcem svého života a že si může do života přitáhnout to lepší pro sebe a že je toho hoden. Bez obviňování druhých či těžkého zpětného prožívání starých zážitků.

Každý zároveň dostane do rukou nástroj, jak si pomoci sám při těžkých pocitech, jak se v nich zorientovat a jak s nimi pracovat. Dozví se souvislosti života, ukotví se sám v sobě a procítí si svou hodnotu a lásku k sobě.

Pro koho je program vhodný?

Program volně navazuje na první část Propoj se sám se sebou, ale je vhodný pro kohokoliv, kdo chce poznávat sám sebe, kdo se chce zbavit nefungujících programů svého chování a bytí.

Je vhodný pro ty, kteří chtějí držet pevněji otěže svého života ve svých rukou a jsou si vědomi toho, že si svou realitu mohou tvořit sami.

Program je vhodný pro dospělé, ať už pro maminky na mateřské či rodičovské, pro zaměstnance či podnikatele, osoby v důchodovém věku, prostě pro kohokoliv, kdo chce svůj život posunout novým směrem.

V CENĚ PROGRAMU  MÁTE TYTO DÁRKY:

E-book Průvodce k jádru svých pocitů

V hodnotě:

0

Seznam otázek i s nabídkou odpovědí a návodem, díky kterým se naučíte ptát sami sebe na své pocity a další souvislosti

h

 

Osobní telefonická konzultace

V hodnotě:

0

30 minutová konzultace po telefonu, kde probereme to, co vám není jasné a dočistíme potřebné  metodou emočního naciťování.

 

1 BONUSOVÉ téma

V hodnotě:

0

Jeden den navíc a k tomu jedno téma, které bude skupinu nejvíce zajímat nebo které bude potřeba probrat pro to nejlepší pro vás.

 

Výhody programu?

 • Komunikovat budeme skrze telefon, takže programem projdete kdekoliv, kde se budete nacházet.
 • Nemusíte být v konkrétní čas na telefonu, vše si můžete poslechnout zpětně.
 • Odhodíte tolik zátěže jako na 16 jiných terapiích a to v lehkosti a bez těžkého prožívání.
 • Dostanete návod, jak si pomoci sami.

Co na program říkají účatnice?

Nikol už znám vlastně několik let, ale v podstatě jsme se doposud míjely. K velkému obratu došlo ve chvíli, kdy mi zcela nečekaně pomohla po jedné neodborně vedené konzultaci. Po rychlém nacítění Nikol přišla neskutečná úleva a AHA moment. Po této zkušenosti jsem se rozhodla vstoupit do jejího 3-týdenního programu. Výsledkem bylo, že ze mě spadla "deka" a útlum, který mě dlouho trápil. Začala jsem mít chuť tvořit a vrátila jsem se "k sobě domů".
Lucie HrubáAsistentka
S Nikolinou metodou práce a celkově jejím přístupem k řešení různých těžkostí se mi do života víc a víc vkrádá až provokativní a rošťácká radost z běžného bytí, za což jsem nesmírně vděčná. A také láska a laskavost, kterou jsem stále více schopna dávat a přijímat. Naplňuje se tak můj záměr, se který jsem do třítýdenního kurzu vstoupila. Oněch 21 dní jsme se setkávaly příjemnou a nenáročnou formou (i vícenásobné matky v pohodě zvládaly), témata vybírala Nikola na míru skupině, společné sdílení nás denně inspirovalo a samozřejmostí se ukázala Nikolina pečlivá individuální podpora, pokud jí bylo třeba. Více lehkosti a radosti a lásky do našich životů, a to hned! Nicméně nečekejte žádné "válení se na gauči"- do změn, které program rozpouští/ uvolňuje, je třeba jít aktivně a počítat tím, že mohou na povrch vyplout i někdy nepříjemné věci.Lze se přesně však dostat dál ke spokojenějšímu, radostnějšímu (nejen) rodinnému a partnerskému životu. Alespoň taková je zatím moje zkušenost.
Magdaléna MičkováLektorka