Každá myšlenka se nám plní v podobě reality, kterou žijeme aneb jaký film si promítáte?

Někdy se to jeví přesně naopak. Něco se stane a na to naváže myšlenka. Dostaneme důkaz, že naše myšlení je správné a tak nám nepřijde zvláštní v takovém uvažování setrvávat.

Ale co vím s jistotou, když projdeme v energiích všemi vrstvami, které nám brání mít se dobře, vyvstane velmi citelně prvotní myšlenka, na kterou vše navázalo a kde vše začalo.

Je to velmi jednoduché. Začnete o sobě pochybovat a najednou jen vidíte, kde selháváte, kde nestíháte a kde můžete udělat něco líp, ale už na to nemáte kapacitu. A tak se roztáčí kolo života v podobě usilování a snahy všechno urvat.

To, co v sobě nosíme, se vyjeví navenek. Druhý to ze svého pohledu může vidět úplně jinak a tvoří zase odraz své reality.

Je to jako film. Jdete do kina a zvolíte si, na co zajdete. Vaše hlava je promítačka a vaše pocity promítají příběh. Třeba to, že jste špatná máma, špatná manželka a ke všemu věříte, že se musíte pořád honit a život se nedá v téhle verzi zvládnout. A tak v tom filmu hrajete a scény se skládají tak, že vás děti nerespektují, pak křičíte a máte důkaz, že jste prostě špatná máma. Pak přijde manžel, a i když nic neříká, vy víte, že se mu nelíbí, že je doma bordel a váš pocit odmítnutí sebe sama skrz to, že nemáte vše dokonalé, vyjeví důkaz, že vás manžel odmítá. Večer odpadnete, že tohle nemá řešení.

Může to znít až děsivě, že je vše naší projekcí, ale…

opak je pravdou. Je to obrovská výhra a šance pro náš život, protože vše můžeme ovlivnit. V pravdě a lásce nenarazíme na neschopnost jednotlivce. Spíše na vysoká, až nereálná očekávání v daném čase a životní etapě. Budováním víry v sebe a v život, že chce pro nás to nejlepší, budeme nejen tvořit lepší svou projekci, ale dosáhneme toho, po čem toužíme, protože se to stane naší nedílnou součástí, která se prostě projeví i v našem životě.

A tak si prostě začnete točit nový film. Děti jsou každý den spokojené a vy prostě víte, že děláte pro ně maximum, protože je milujete. A to je prostě nejvíc. Poplácáte se po rameni a poděkujete si, jak krásně se vše skládá, protože už víte, že vše můžete změnit a situace a okolnosti vám mohou jít na ruku a poskládat se v tom nejlepším. Večer políbíte manžela, protože je to božan, kterého jste si vybrala do života. No a protože jste si zašla i na tu kosmetiku, kterou jste si slibovala už půl roku, tak mu přejete i ten fotbal.

Vědění a vědomí

Vím, o tom, že mám svou hodnotu za všech okolností.

Vím, o tom, že tak, jak přemýšlím, tak se mi vše děje.

Vím, že vše má řešení a vše můžu ovlivnit.

Vím, že se učím a objevuji.

Vím, že v pravdě a lásce se pro mě děje to nejlepší.

Vědomě s tím, co vím, pracuji.

Vědomě se rozhoduji pro to nejlepší pro mě.

Vědomě si pouštím do života nové poznání.

Navyklé reakce

Navyklost uvažovat negativně, ve strachu vede k utažení a taky zastínění toho, že můžeme přemýšlet jinak. Proto jsem pro vás sepsala 26 různých myšlenek v negativní podobě a k tomu tahák, jakými myšlenkami je nahradit, aby se energie uvolnila a napřímila do pravdy a lásky, tedy verze, která bude prospěšná vám i vašemu okolí.

PDF Tvořím si svůj život si stáhněte zdarma zde. Získáte tak nové vědomí o tom, jak můžete přemýšlet a utvářet tak svou novou realitu. A protože je vše podpořeno energií metody JIH®, tak na tu změnu nejste sami/y.

Přeji Vám krásný film plný božích situací, které vám dělají radost a rozněžňují vaše srdce.

Nikola Usvaldová
Jmenuji se Nikola Usvaldová a pracuji metodou J.I.H. - jasné informace hned vnímáním emocí. Uvolňuji energie tam, kde stagnují, dělám život lepším, snadnějším a vkládám každému do rukou příležitost tvořit si svůj vlastní život podle svých představ.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.