Lehkost – prožitek bez mýtů a předsudků

Je to jen nějaký ezoterický blábol, který vás přišpendlí na gauč s nadějí, že vám něco spadne do klína nebo je to naopak?

Pokud jdeme osobním rozvojem, tak často nevíme konkrétně za jakým výsledkem kráčíme, ale něco v nás křičí, že všechno musím být jinak a naše touha to dát do života nás vede k rozvíjení sebe sama a překračování překážek. Je to ta boží energie, která chce být projevena a dává nám impulsy.

Co je to tedy ta lehkost?

Lehkost vnímám jako sled aktivit, které se dějí skrze mě a já nejsem vyčerpaná a hlava mi nekřičí: „Už dooost, stačí, toho je tolik, to nezvládnu!!!“ Jako někdo, kdo pracoval 16 hodin denně a trpěl na migrény, vím moc dobře, co je to přehlcení, stres a nedůvěra v tělo, že zvládne další životní nástrahy a aktivity.

Když dojde k vyčerpání organismu a k nemoci, přestáváte věřit, že zvládnete běžný život, natož nad rámec svého standartu. Ale když začnete objevovat ve svém životě boží podstatu a její projevení v přítomném okamžiku, minulost ztrácí na platnosti a vy už se nepotřebujete otáčet. Prostě jdete a konáte.

Největší ztráta energie nepřichází z aktivity, ale z přemýšlení. Z neustálého hodnocení a posuzování. Z nevíry v sebe sama a z kontroly hotového. Či z kontroly svých blízkých a urputného ochraňování nebo zachraňování.

I já jsem to znala. Strach z toho, že se někomu něco přihodí, že to budu muset řešit. Strach z toho přestat na sebe tlačit, strach z toho, zda mě zase něco nezastaví. Jsou to nastavení, které nám způsobují fyzické nepohodlí, utažení, křeč.

Čas pro obnovení

Lehkost jde ruku v ruce s laskavostí k sobě a oceněním sebe sama. Prostě konáte pro sebe, pro spokojenost ve svém životě bez ohledu na to, co si kdo myslí. Je v tom obrovská svoboda pro ostatní i pro sebe.

Laskavost k sobě je něco, co nám dává možnost regenerace a prostor na obnovení svých sil. Na obnovení důvěry v sebe a lásky k sobě. Nejde totiž o jednorázovou úlevu. Jsme navyklí si ulevit a naskočit zase do zaběhnutých kolejí, ale to není řešení. Řešením je udělat změnu a dopřát si za roky toho, kdy jste šli proti sobě, prostor pro nabrání nových sil a nového směru.

Často totiž svou aktivitu znevažujeme a ponižujeme. Nevidíme plnou hodnotu toho, co děláme. Držíme se v nedostatku a dřině, místo toho, abychom si nechali ukázat skutečnou hodnotu a za tu přijímali ocenění.

Ale toto nastavení se prolíná napříč profesemi, věkovými kategoriemi a různým platovým ohodnocením. Prostě přísnost na sebe velí a pak je všude tlak a nebo naopak neaktivita a mdlost, nezájem o život, vyhoření.

Nový směr

Při práci na sobě a prohlubování svého vnímání jsem objevila svůj jedinečný způsob, jak vnímat. Vnímám základní nastavení klienta, které ho odděluje od vnímání sebe sama, své jedinečnosti a žití vědomého rozhodování co pro něj je a není dobré. Je to velmi hluboká terapie na úrovni těla, jeho genetické a informační výbavy, která pak obnoví celý systém klienta do kladných čísel.

Představte si, že máte v sobě celou databanku informací od kladných až po ty destruktivní. A podle toho, jak jste nastavení nebo z jakého prostředí vycházíte, máte aktivní určitou skupinu dat, podle kterých se odvíjí celý váš život. I to, zda se pořád setkáváte s problémy, jestli vás partner vnímá s despektem, zda jste přehlíženi nebo jen sníte a nic z těch přání se nepropisuje do hmotné reality.

Potřebujeme tyto informace pročistit a aktivovat skutečný potenciál sebe sama. V optimismu bez lakování na růžovo. Ve zdraví, které je přirozeností. V prosperitě, která nám náleží. V moudrosti, která se chová vlídně ke všem stranám.

A tato energie je v každém z nás. Díky ní má naše tělo aktivní fyziologické funkce. A my potřebujeme tuto energii používat i při myšlení. Pro uvažování v kladných číslech, s důvěrou, že je život naplňující.

Když půjdete sami sobě naproti

Když uvolníme energii sebeponižování a stav ohrožení, můžeme se začít projevovat tady a teď a to nám vnese danou lehkost do života. Mysl je klidná a my jsme spokojení. Naše hodnota není stavěna na výkonu, ale na existenci. Přestaneme se zastavovat a můžeme tvořit kontinuálně. Nevědomé používání myšlenek se stane vědomým a lépe můžeme měnit svou realitu a posilovat novou víru, kterou skutečně chceme projevovat.

Eliminujeme tak stres ve svém životě a objevujeme své nadání a svou jedinečnost, za kterou si dokážeme stát. Je to obrovská úleva pro náš život a pokud tvoříte nebo chcete tvořit své projekty, je to něco, co vám ušetří spoustu času a energie. Váš život je veden a vy nasloucháte, protože víte, že se vám to vyplatí.

Pro svou terapii se můžete objednat touto cestou.

Nikola Usvaldová
Jmenuji se Nikola Usvaldová a pracuji metodou J.I.H. - jasné informace hned vnímáním emocí. Uvolňuji energie tam, kde stagnují, dělám život lepším, snadnějším a vkládám každému do rukou příležitost tvořit si svůj vlastní život podle svých představ.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.