Proč čistíme energii?

Představte si, že se nad vámi stahují mračna a vy tak nějak tušíte, že situace, do které jste se dostali, přestává mít řešení.

A je jedno, v jaké oblasti se tento mrak nachází. Jestli je to ve výchově dětí, v nějaké rozepři mezi nadřízeným a podřízeným, v manželství či finanční situaci. Energie se prostě utahuje a není viditelné, kde je začátek a kde konec.

Začátek najdete vždy v energiích.

Energie je myšlenka s pocitem, emoce, naše nastavení, se kterým vstupujeme do komunikace a do života obecně. A stejně tak, jako může být energie pozitivní, tak máme i odvrácenou stranu, která nás nepodporuje a celou situaci omezuje, utahuje. Pak nevidíme řešení, nemáme nadhled a celá situace nás pohlcuje a utvrzuje v tom, že jinak to nejde.

Opak je pravdou.

V metodě JIH terapeut vnímá a cítí, jaká energie prostupuje daný problém. Dokáže ji pojmenovat a zároveň zrušit, pročistit a nahradit pravdou a láskou. Tím se problém prosvětluje a zviditelňuje se, kdo má jaké záměry a zda jsou fér či nefér. Klient se pak k celé situaci může postavit nově, vidět vše z jiného úhlu pohledu a zároveň mít odstup, který mu pomůže rozhodnout se pro sebe v tom nejlepším směru. V pravdě a lásce k sobě i k zúčastněným. Pokud jde o zdravotní problém, se kterým si lékaři neví rady, může se objevit příčina a následně na to i řešení.

Skryté se odkryje, pokřivené se narovná.

Může nastat situace, kdy se cítíte zahnáni do kouta a všechna vina padá na vás. I zde je metoda JIH úžasným pomocníkem, protože narovnává vnímání své hodnoty každého klienta a učí jej pracovat se svým životem tak, aby prosperoval a jeho život dostal ten správný směr, ve kterém jej život těší a nabízí mu možnosti, o kterých dříve netušil.

Zároveň dostává návod na to, jak se svou energií pracovat dál a svou aktivitou tak dává nové poznání do života. Stává se tak samostatným a prosperujícím ve všech oblastech života.

Pokud nevidíte východisko ze své situace, tu pravou pomoc pro sebe si můžete objednat zde.

Nikola Usvaldová
Jmenuji se Nikola Usvaldová a pracuji metodou J.I.H. - jasné informace hned vnímáním emocí. Uvolňuji energie tam, kde stagnují, dělám život lepším, snadnějším a vkládám každému do rukou příležitost tvořit si svůj vlastní život podle svých představ.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.