Nastav si rok 2024

Máme tady 1. leden a s ním i předsevzetí a plány na celý rok. Při tom všem plánování vám chci popřát, ať se vám všechno vyplní mnohem lepším a překvapujícím způsobem, než si dokážete představit, protože pak vás zaplaví vděčnost a láska k životu. A to je něco, co se pak odrazí na dalších letech a vlastně v každém okamžiku.

Když začnete tvořit záměry a svou energii cílit dalším, novým směrem, často se ukáže to, co vám stojí v cestě k onomu naplnění. A vždycky máte na výběr. Buď se toho leknete a nesplní se nic nebo jen částečně (tak jak si dovolíte), a nebo se k tomu postavíte čelem a prací na sobě ty překážky překonáte.

Na druhou stranu se někdy ty překážky zdají fakt velké, bolavé, těžko ustojitelné. Ale jedno je jisté a to, že jde překonat vše. Alespoň v metodě JIH® uvolněním energie zmizí tíha a utažení a pak se mnohem snáz jde za novým.

Když se energie starého, omezujícího uvolní, přijdou nové myšlenky, uvědomění a taky impulsy, které nás vedou k cíli. A když tam dojdeme, pak většinou zjistíme, proč to nemohlo být dřív. Jaký pocit, aktivita nás oddělovala od onoho splnění.

Co se povedlo v minulém roce?

Musím říct, že loňský rok byl často plný zázraků. Napravené partnerské vztahy, uzdravení od různých neduhů, zachránění od několika průšvihů, které klienti mohli klidně přehlédnout a zahučet do nich, aniž by věděli jak. Samozřejmě ruku v ruce s tím šla i obnova mého života ve všech jeho oblastech. Stálo to opouštění starých postojů, uvolnit se do důvěry v Boha a nechat se vést tak, jak je pro mě připraveno. Zároveň moje ochota sdílet poznané, což se děje hlavně v mém klubu osobního rozvoje Tvořím si svůj život, v kurzech a při terapiích nese další informace a poznání. Proto se nebojte sdílet, co umíte, učte druhé, protože kdo sdílí, roste.

Co se bude dít v novém roce?

V roce 2024 chci své klienty vést více k jejich potenciálu, darům a jejich možnostem, jak vše zužitkovat pro svou prosperitu čistě a v tom nejlepším pro všechny.

Už máte své plány pro rok 2024?

Jak se v nich cítíte?

Těšíte se nebo je to o dřině a přemáhání? Jsou to přání, které jsou spíše o doufání nebo víte, že si svůj život tvoříte sami?

V dnešní době je mnoho lidí ve stresu, pod tlakem. A v takovém stavu je tělo utažené, bolavé a unavené. Málokdo má dočerpáno a umí dobře odpočívat. A další předsevzetí v tlaku a v pocitu, že „nejsem dost, musím na sobě máknout“ vede k dalšímu stresu, k dalšímu přepětí. Nastavte si svůj rok s láskou k sobě, v tom co si opravdu přejete a co by vás potěšilo.

Jak si nastavit rok 2024?

Mám pro vás tip, jak si nastavit nový rok jinak, s vyčištěním starých pocitů a emocí.

Já vám teď nastavuji, že když začnete psát, energie starého se pročistí a vám se uleví. Na čistých základech se totiž staví lépe, než na křivých, hrbolatých a nejistých.

Vezměte si tužku a papír a napište si tři sloupečky:

1. V jakých situacích se necítíte dobře? Co si vyčítáte? – tím uvolníte staré emoce, pocit, že si nic nezasloužíte.

2. Čeho máte v životě nedostatek? – zvědomíte si, v jaké oblasti uvažujete neprosperujícím způsobem.

3. A jak si přejete, aby situace vypadala nově? – nastavíte si, kam tyto situace, vztahy, oblasti života chcete posunout.

A pokud byste chtěli nový rok začít s mou podporou, mám pro vás tyto příležitosti:

Čtyřtýdenní kurz Nastav si rok 2024 – čekají vás čtyři témata, jejich probrání, vyčištění energie a nové luxusní nastavení, které vás dovede k vysněným výsledkům. Začínáme 22.1.

Pro ty, které umí Automatickou kresbu diagnostickou a chtějí si rozšířit obzory, pročistit si témata, která by si na vlastní podnět nevyčistily, mám připravenou již od 5.1. Automatickou kresbu diagnostickou pro pokročilé.

Mějte krásný rok 2024, ať jej projdete s láskou k sobě i ostatním a ať vpustíte do života i zázraky.

Nikola Usvaldová
Jmenuji se Nikola Usvaldová a pracuji metodou J.I.H. - jasné informace hned vnímáním emocí. Uvolňuji energie tam, kde stagnují, dělám život lepším, snadnějším a vkládám každému do rukou příležitost tvořit si svůj vlastní život podle svých představ.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.